Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szolid tömegnövelésnél heti...

Szolid tömegnövelésnél heti egy aerob és egy intervallum edzés az hülyeség?

Figyelt kérdés

Szálkásítottam eddig, nem lett tökéletes az eredmény, de most elkezdek szolidan tömegelni. Heti négyszer végzek súlyzós edzést; hétfőn, kedden, csütörtökön és pénteken. Most azt találtam ki hogy szerdán csinálnék egy órás aerob edzést, szombaton pedig egy félórás intervallum edzést, mindkettőt szobabiciklin.

Szerintetek jó ötlet?


2014. szept. 24. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, mert ilyenkor is kell a szív- és érrendszer edzése. Viszont azt ne várd, hogy ettől majd zsírt adsz le, mert azt gondolom tudod, hogy zsírleadáshoz kalória mínusz kellene. Viszont akkor meg nincs izomnövelés. Egyszerre nem megy, max kövér kezdőknek.
2014. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De így kevesebb zsír jön fel, nem?
2014. szept. 24. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel elég kicsit kevesebbet enni, ugyanott vagy. A kalória plusz mértéke számít. Nekem könnyebb nem megenni 300 kcalt, mint 1 órát aerobozni. De egyénfüggő, ha neked így okés, akkor nyomjad és heti pár az tényleg nem sok.
2014. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én heti 1-2 focit beiktatok :D
2014. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!