Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb ár/értékű...

Melyik a legjobb ár/értékű tejsavó fehérje?

Figyelt kérdés

Edzés utánra kellene szőlőcukorral meg 1-2 étkezés helyett zabbal.


Linket adjatok légyszíves, meg olyat amilyet már használtatok.



2014. szept. 9. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Linkelni tilos, tiltás jár érte. Most pl jóáras a myprotein impact, nutriwhey és a stillmass proteinjei is.
2014. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2014. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hátha kitiltanak :D
2014. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, neked lehet, hogy szabad, engem egyből tiltanak ilyesmiért.:)
2014. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem nem szoktam cseszegetni, de majd most, háááátha. Úgyse voltam még kitiltva.
2014. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne is legyél, így is kevés a normális ember.:)
2014. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem is lesz kevesebb, ha lelépek.

Na, ne offoljunk :D

2014. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Közben én ezt találtam... elvileg 85% os fehérjetartalma van... de ugye natúr... melyik a jobb amit te küldtél vagy ez? [link]


Ilyesmiért meg elég gáz lenne az adminoktól ha bannolnának. amúgy köszi a válaszokat

2014. szept. 9. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Az alapanyag ugyanaz, csak az MHN termékében van íz meg emésztőenzim. Az általad linkelt Impact egyébként szintén kapható a Muscleteamnél.


Amúgy nem tudom hogyan lehet 80 feletti a %, mert elvileg max 80%-os lehetne, mert wpc80-ból van, nem sandorzsolt? Szóval ez kicsit furcsa, de amúgy megbízható és jó termékeket ad a Mypro.

2014. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint ez nekem egy hobbi úgyhogy ha a natúr nem sokkal jobb mint az ízesített akkor a finomabbikat választanám, szóval köszönöm szerintem maradok annál amit ajánlottál, én nem értek ehhez, köszönöm!
2014. szept. 9. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!