Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Maltodextrin nagyon vizesít?...

Maltodextrin nagyon vizesít? (lent)

Figyelt kérdés

Vettem 3kg narancssárga jumbo-t és hozzá maltodextrint is. De haverom azt mondja a malto az vizesít nagyon és semmi értelme. Szerintetek szedjek belőle vagy elég a jumbo magában? Nem tom hogy kell-e hozzá mert elég jó genetikám van csak kicsit hízni akarok, majd később szálkásítani.

És mi az hogy vizesít?

Csak fel leszek fújva??

Vagy ha szedhetek is be mennyit és mikor szedjem be?

(bocsi nem vok valami nagy "testépítő" azért kérem a segítségeteket.)



2014. szept. 9. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Olvasd el inkább a Sárga kapszula c. könyvet (pdf-ben ingyen letölthető), mint hogy az idióta haverjaidra hallgatsz.


"A hízáshoz nem kell izom. utána kell leszálkásítani azt...valóban a fehérje segít az izmok építésében de nekem most tömeg kell egyenlőre."


Ezen majdnem sírtam, komolyan, ha ennyire nem értesz valamihez (bármihez), akkor miért csinálod?

Amikor elkezdted, akkor nem volt benned annyi kíváncsiság, hogy az alapvető tudnivalóknak utánanézz?

Mindent így csinálsz az élet más területén is?

Baromi sikeres lehetsz, ill. baromi sikeres ember leszel... :(

2014. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

1. csak ehez kellett volna egy kis segítség de látom te is egy okos ember vagy.

2. "(bocsi nem vok valami nagy "testépítő" azért kérem a segítségeteket.)"

3. Ha valamiben téved az ember nem a megoldást írod rá hanem egyből "sírtam?" :DD

Kérdeztem egy kérdést és egyből "júj de barom vagy hogy nem tudod hogy kell gyúrmázni?" Más véleményt nem kérdeztem haver ;) A maltodextrin-re voltam kiváncsi csak. köszi a válaszokat

2014. szept. 9. 15:30
 13/17 anonim ***** válasza:
Van baj nem kevés... :(
2014. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Figyi, te is abba a hibaba esel, hogy a tomegnovelesrol azt gondolod hogy mindegy hogyan csak nehezebbek legyunk.


Valojaban viszont a cel az lenne hogy IZOMtomeget noveljunk.


Ha csak siman fel akarsz szedni par kilot, akkor hagyd abba az edzest is, hamarabb celhoz ersz.

2014. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, még Egészség.szépség által leírtaktól is rosszabb a helyzet. Tegyük fel, hogy te most 70 kg vagy és csak 14 % a testzsírod, így 10 kg zsír van rajtad vagyis 60 kg a zsírmentes testtömeged. Te hízol 10 kg-t, akkor 80 kg leszel, de 20 kg zsír lesz rajtad és ugyanúgy 60 kg lesz a zsírmentes testtömeged. Te szépen leszálkásítassz és megpróbálod leszedni azt a 10 kg zsírt amit felszedni. De nem ilyen egyszerű ez, mert a szálkásítás nem megy izomveszteség nélkül. Amíg te leszeded azt a 10 kg zsírt, megeshet, hogy 10 kg izom is lejön, főleg, hogy a tudásod nem túl tág. Így most 60 kg vagy, 10 kg zsírod van és így 50 kg a zsírmentes testtömeged. Na mit értél el ezzel? 10 kg-val kevesebb izmod van, mint eredetileg. Döntsd el, hogy megéri-e.
2014. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
60kg vagyok. 10 kilo-t felveszek, majd ha elfogyott veszek marhafehérjét akkor. utána leszek 70kg nem látszódik ki a bordám sem és izmot is növelek. nah ehez mit szólsz?
2014. szept. 9. 17:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy nagyon buta vagy. Minek veszel kieget, ha hízni akarsz? Pénzkidobás. Napi 1 kg búzaliszt, 1kg kristálycukor, jön a tömeg.
2014. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!