Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Maltodextrin nagyon vizesít?...

Maltodextrin nagyon vizesít? (lent)

Figyelt kérdés

Vettem 3kg narancssárga jumbo-t és hozzá maltodextrint is. De haverom azt mondja a malto az vizesít nagyon és semmi értelme. Szerintetek szedjek belőle vagy elég a jumbo magában? Nem tom hogy kell-e hozzá mert elég jó genetikám van csak kicsit hízni akarok, majd később szálkásítani.

És mi az hogy vizesít?

Csak fel leszek fújva??

Vagy ha szedhetek is be mennyit és mikor szedjem be?

(bocsi nem vok valami nagy "testépítő" azért kérem a segítségeteket.)



2014. szept. 9. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A jumbo teli van cukorral, és te még azért biztos ami biztos, veszel még hozzá. Ugyanis a malto is egy cukorfajta.


De legalább nem a zöld jumbot vetted, de még mindig jobban jártál volna egy sima fehérjével és ahhoz a malto.


Vizesíteni így se fog, inkább megfelelő mennyiséggel zsírosítani.

2014. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
értem, tehát akkor nem vizesít. és szerinted akkor a malto-t azt szedjem a jumbo-val vagy inkább hanyagoljam mert van benne elég?
2014. szept. 9. 14:44
 3/17 anonim ***** válasza:

A jumbo egy tömegnövelő, amiben van annyi szénhidrát, ami edzés után elég. Sőt még sok is, mivel bőven elég lenne 50g gyors szénhidrát edzés után.


Én inkább jobban átnézném az étrendet, mert van egy sejtésem, hogy vannak ilyen téren hiányosságok.

2014. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát igazából nincs úgy étrendem :$ Reggel szoktam műzlit enni meg zabpelyhet na meg 1 adag tömegnövelőt. suliba szendvics mikor hazajövök 3 fele akkor eszek ami van itthon (főleg rizs,krumplit szoktam kérni hogy csináljanak) edzés után megint 1 adag tömegnövelő majd este joghurt és tömegnövelő.
2014. szept. 9. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vette, hogy vízesit. Nincs gond a maltoval, sőt én híve vagyok annak, hogy kevert dolog legyen. Én 5 fajta szénhidrátot használok és a jumbot vagy bármely más tömegnövelőt meg se veszem.
2014. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pár oszt. társam mondta hogy vizesít, bár én sem értettem
2014. szept. 9. 14:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Az tök jó hogy tömitek magatokba a szénhidrátot, de a fehérje hol marad (az a 1,5-2g testsúlykilogrammonként) mivel az izom még mindig abból épül, nem a cukorból.
2014. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A hízáshoz nem kell izom. utána kell leszálkásítani azt...valóban a fehérje segít az izmok építésében de nekem most tömeg kell egyenlőre.
2014. szept. 9. 15:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Elég tájékozatlan vagy a témában már ne haragudj! Oké hogy csak zsírból is lehet tömeget növelni, de abban hol a logika hogy felszedsz most 10kg zsírt, aztán leadod és ugyan itt vagy. Érdekes felfogás a tiéd de mindegy. Tudod általában arra való a testépítés hogy izmot épít az ember.
2014. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
valóban, de én szedtem fehérjét is mellé (100% whey pro.) amit meg felszedsz annak a 100% át úgy sem fogod ledolgozni
2014. szept. 9. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!