Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma hozható naturál?

Ez a forma hozható naturál?

Figyelt kérdés

Szerintetek nyomhatott magába a gyerek cuccokat? ( nem a szteróííídfehérjeporra gondolok, hanem pl tesztoszteron szuri és egyéb szteroidokra)

Illetve gondolom ezt csak ő tudja saját maga, de ez a forma hozható lenne naturálba?


[link]


[link]



2014. szept. 5. 21:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Kit linkeltem annak tényleg le van maradva a karja a képen.

Azóta tömegel és probalja felhozni [link]

2014. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Próbálja, de nem sikerül még ahogy látom.:)
2014. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Respect srácok! Egyébként azokhoz a kiegészítőkhöz amiket használtok hozzá lehet jutni legálisan? Illetve milyen módon juttatjátok ezeket a cuccokat a szervezetbe? kapszulás? injekció? Illetve ezek nem károsak a szervezetre?
2014. szept. 7. 12:32
 34/41 anonim ***** válasza:
Szteroidra gondolsz? Legálisan nem kapod meg, max gyógyszertárban vénnyel tudnál venni pl retabolilt, ami nandrolon decanoat. De a legtöbb koksz nincs is gyógyszertárakban sem. És meg sem érné gyógyszertárból beszerezni pl a dekát, mert sokszorosába kerül. Károsak , minden szteroidnak van mellékhatása, de egyénfüggő is, hogy kinél mit okoz és mennyi idő múlva, milyen mértékben.
2014. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudom mire gondolok mivel nem ismerem. Csak ugye írtad te is meg Testépítő is hogy már nem vagytok naturálok, ergo akkor szteroidoztok nem? És ha igen megéri a kockázatot? Én laikusként veseproblémákra, impotenciára és egyéb mellékhatásokra gondolok, de lehet ebben is tévedek, azért is kérdezem :)
2014. szept. 7. 13:07
 36/41 anonim ***** válasza:
2014. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a kockázatot, de sajnos az ember gyarló és izmosabb akar lenni, mint amit elért naturálban. Mármint én és jó pár ember így van ezzel. Ja és van tablettás kiszerelésben, ampullásban (ami egy adagos kiszerelés) és van kis üveges 10 adagos kiszerelés, amit szintén fecskendővel szívsz ki az üvegből egy gumimembránon keresztül.
2014. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

"Nem éri meg a kockázatot, de sajnos az ember gyarló és izmosabb akar lenni, mint amit elért naturálban. Mármint én és jó pár ember így van ezzel. "


Ez szép volt :)

2014. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ne kímélj, ebben mi volt a hiba? :-) csak őszinte voltam.
2014. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Kicsit paranoiás vagy, pont azt emeltem ki, hogy szépen fogalmaztál és őszintén.
2014. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!