Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma hozható naturál?

Ez a forma hozható naturál?

Figyelt kérdés

Szerintetek nyomhatott magába a gyerek cuccokat? ( nem a szteróííídfehérjeporra gondolok, hanem pl tesztoszteron szuri és egyéb szteroidokra)

Illetve gondolom ezt csak ő tudja saját maga, de ez a forma hozható lenne naturálba?


[link]


[link]



2014. szept. 5. 21:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:

Szerintem nem!


még kokszal se olyan könnyű egy ilyet elérni :D

2014. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

nem naturál.

Az izomforma, tömörség, szárazság, defínició, és főleg az első képen a váll szeparációja, eléggé árulkodó.

nem sok szertől leszel ilyen magyarul diéta mellé egy vagy két szer okoz ilyenfajta izomtónust, azok közül durrantott oda emberünk egy tisztességes adagot!

2014. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem hozható vagy a népeeség nagyon kis százaléka tudná hozni több év kemény edzéssel és precíz étrenddel. Nagyon nagy karj van.
2014. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:

de most nézem,hogy mi azok az ujjak ? xD

főleg a 2. képen

2014. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. De majd valaki okosabb megmondja.
2014. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Elég korrekt a srác :D Persze sejtettem hogy nem egyszerű kokszal sem. Kivéve ha az ember porozik!!4négy! azt tudom hogy szteroidproteinportól instant ilyen leszel, de az nem jó mert anyukám nem engedi.


Tudtok olyan képet linkelni ahol szeretetek az illetőnek elég pofás teste van, és 100% natur? Csak kíváncsiságból.

2014. szept. 5. 21:19
 7/41 A kérdező kommentje:
Tééényleg lol azok az ujjak :D [link]
2014. szept. 5. 21:20
 8/41 anonim ***** válasza:
"szteroidproteinportól instant ilyen leszel, de az nem jó mert anyukám nem engedi. " te miről beszélsz?
2014. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Hát én az olvastam az intárnáton hogy a fehérjepór az szteroid. Amúgy csak hülyültem, épp nézegetem a kérdéseket aztán annyira nyomatják ezt az "én nem porozok" hogy már fáj.
2014. szept. 5. 21:30
 10/41 anonim ***** válasza:
Jah, okés, csak nem jött át a cinizmus :D
2014. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!