Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma hozható naturál?

Ez a forma hozható naturál?

Figyelt kérdés

Szerintetek nyomhatott magába a gyerek cuccokat? ( nem a szteróííídfehérjeporra gondolok, hanem pl tesztoszteron szuri és egyéb szteroidokra)

Illetve gondolom ezt csak ő tudja saját maga, de ez a forma hozható lenne naturálba?


[link]


[link]



2014. szept. 5. 21:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagy komédiás a Kérdező :D
2014. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Áhh csak a fáradtság beszél belőlem, meg teljesen kiéget néhány kérdés. Nézzetek át Szerelem, szex részbe... Kabaré :D
2014. szept. 5. 21:59
 13/41 A kérdező kommentje:
edit: mmint a kérdésben szereplő srác ujjainak :D
2014. szept. 5. 22:31
 14/41 A kérdező kommentje:
funkciót* írni sem tudok már.
2014. szept. 5. 22:56
 15/41 anonim ***** válasza:

Hát ő pl tuti naturál de még nincs is kimaxolva

[link]

2014. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Kezdőknek ez jó karnak tűnhet, de majd hamar rájössz, hogy ez nagyon piskóta. :)
2014. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Elhiszem neked. Nekem kezdő szemmel valóban elég jónak tűnik. Te tudsz olyan képet linkelni ahol biztos vagy benne hogy naturál és szerinted az már jó forma? Igazából csak kíváncsi vagyok hogy mit lehet kihozni egy testből szerek nélkül, persze ez egyén függő is.
2014. szept. 6. 08:41
 18/41 anonim ***** válasza:

Erősen egyénfüggő. Eleve egy jó formához megfelelő arányok, csontozat és izomtapadás kell, nem elég a tömeg. Széles csípővel soha nem fogsz jól kinézni, ezt nem lehet változtatni. De kb ez a szint a naturál:

[link]


majd még keresek képet a testépítés nevű válaszolóról, ő linkelt be többször is képet magáról. Eddig naturál volt, kb egy hete cuccol már.

2014. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Itt van a testépítés nevű válaszoló naturál formája, gondolom nem haragszik meg érte, ha linkelem:

[link]

2014. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Nekem a képen szereplő sportolok kisebbeknek tűnnek mint az akit Marci linkelt. Láttam 1-2 képet Testépítés válaszolóról a(z) "Szerintetek ki a legizmosabb itt?" kérdésben, ő sem piskóta :D. Az hogy széles csípővel nem lehet jól kinézni, szerintem relative, kinek mi a jó. De gondolom te versenyzés szinten értetted, példát felhozva például vegyünk téged, ha jól emlékszem neked széles csípőd van, viszont úgy nézel ki mint egy TANK! Ami számomra pl jobb mint egy kockahasas keskeny derekú testépítő, masszív formát ad a széles csípő. Ez csak személyes vélemény, tudom hogy versenyzéshez az kell hogy keskeny csípőd legyen.
2014. szept. 6. 08:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!