Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel helyettesítsem a tömegnö...

Mivel helyettesítsem a tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Van dextróz most...de ha nincsen mivel tudnám a ch-t pótolni edzés után?
2014. szept. 4. 17:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Fehérje is van kihagytam
2014. szept. 4. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudsz venni por alakú szőlőcukrot, az a legolcsóbb. De megteszi a rizs, pufirizs is, csak az körülményesebb.
2014. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Por alakút hol? Még sehol se láttam. Puffasztott rizst azt edzés utàn fehérje mellett mehet ?
2014. szept. 4. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Pufirizs mehet.


Por alakú dextrózt lehet venni webshopokban (shop.builder pl.), de még rossmannban, dm-ben, bioboltban is találsz, én ott szoktam.

2014. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tenlyeg nincs semmi kiegeszitod otthon akkor En kepes lennek kristály cukrot is benyomni.Elmeletileg az is cukor magas glikemias indexel.Szoval szerintem az is jo.A szakik mindjart kijavitanak,ha tevedek:)
2014. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-os kommentelo vagyok.Velemenyem szerint a tomegnovelotcsak edzes utan szabad hasznalni.Maskor nem,a hozzaszolasomat is ehhez merten olvassatok:)
2014. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!