Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők válaszát várom....

Testépítők válaszát várom. Lent kifejtettem bővebben?!

Figyelt kérdés

Tehát az egyik a guggolás egykezes súlyzókkal. Hova tegyem a súlyzót? Ennél a fajtánál leér teljesen a földig, sőt még hajlítani is kell a könyököt. [link]

Tegyem a vállamra? Mint ha vállból nyomnék? Vagy helyezzem a mellre?


A másik kérdésem pedig a mellről nyomás egykezes súlyzókkal gyakorlat. Mindenhol csak két kezessel történő leírást, és illusztrációt találtam. Létezik ilyen egyáltalán? Arra gondolok, mikor a súlyzót nem vállból indítom, hanem leengedem kicsit befordítva a mellhez.

Köszönöm!


2014. szept. 2. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mehet guggolásnál a vállra nyugodtan, és van mellről nyomás egykezessel valóban, de leírást én se találtam. Hátha más tud mutatni. Hány kilósod van?
2014. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokáig feltudom pakolni. Van 4 20 Kg-os tárcsám, tehát tudok indítani 42-42 Kg-al is.
2014. szept. 2. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

az első gyakorlat helyett serleg guggolás,mert ami a linkben van az értelmetlen.

az a váll gyakorlat meg az arnold nyomás lesz.

váll sérülésnél ideális,mert nem feszíti ki a vállat.

2014. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!