Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Tényleg az étrend...

Testépítők! Tényleg az étrend a legfontosabb? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Mindenki azt mondja, hogy az étrend a legfontosabb, én is ezt vallom. DE! Hogy lehet, hogy a kézilabdás osztálytársaim, ismerőseim kb heti 5-7-szer edzenek, aminek egy része súlyzós edzés, de abszolút nem foglalkoznak az étrendel, és mégis izmosak. Kb annyi az "étrend", hogy annyi szendvics amit kéregetni tudnak az osztálytársaktól, sok édesség, víz helyett üdítő, meg amit a menzán kapnak. Szinte csak a testépítés szempontjából felesleges kaják. Akkor, hogy lehet hogy mégis izmosak, erősek, sokat bírnak futni stb.? 16

2014. aug. 27. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha leakarsz fogyni az étkezés a legfontosabb. Ha az izomnövekedés egy ideid normális kaja nélkül is lehet fejlődni.
2014. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szok feherjet hust tojast egyel mogyorovajat de ha testepito akarsz lenni akkor + kell vitamint valamijet venned de ha nagyon komolyan gondolod akkor meg proteint is vehetsz a vitamin melle itt egy link ezen mindent megtalalsz a tesepitesrol.

- [link]

2014. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, viszont furcsa mert én normális kajával se nézek úgy ki mint ők, gondolom itt genetika is lehet, de akkor is furcsa.
2014. aug. 27. 17:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Tudod, szteroid. Nautrálba nem lehet Arnold tested elérni.
2014. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van étrendem, multivitam
2014. aug. 27. 17:06
 6/14 anonim ***** válasza:

"furcsa mert én normális kajával se nézek úgy ki mint ők, gondolom itt genetika is lehet"


És te mióta edzel heti 5-7-szer?

2014. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebben a korban 5-7 edzéssel és szar kajálással is nagyon jó formát lehet elérni. Ebben a korban csak úgy hemzseg a tesztoszteron a szervezetben.
2014. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, előbb elküldte. *Van étrendem, multivitaminom, fehérjém, edzés utánra tömegnövelőm, kerülöm az egészségtelen kajákat. Nem edzek heti 7-szer, mivel mindenhol azt írják, hogy egy izomcsoportot csek egyszer edzünk egy héten (kivéve vádli, has) és ez belefér 3-4 konditermi edzésbe. Ők nem csak súlyzóznak, futnak, meg meccseznek meg stb. Szóval ezért nem értem. Persze nem olyanok mint Arnold de elég izmosak.
2014. aug. 27. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt ők biztos már évek óta csinálják, te meg nem.


Fontos tényező még, hogy edzésen őket meghajtják keményen, meg az edző állítja össze az edzéstervet.

Te pedig, ki tudja, honnan kutymáltad össze az edzéstervedet. De még ha jó edzésterv is, fokozni kell idővel a terhelést. És még, ha ezek fennállnak is, több hónap/év az eredmény.

2014. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fontos az étrend de.

Veszunk két embert ugyanolyan genetikával az egyik elpinalegyezi az edzéseket nem erosodik semmit de szuperjol kajal mid a masik nem kajal olyan jol de azert eleg kaloriat eszik es edzesen odateszi magat erosodik rendesen akkor a 2. Fog tobb izmot felszedni

2014. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!