Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Tényleg az étrend...

Testépítők! Tényleg az étrend a legfontosabb? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Mindenki azt mondja, hogy az étrend a legfontosabb, én is ezt vallom. DE! Hogy lehet, hogy a kézilabdás osztálytársaim, ismerőseim kb heti 5-7-szer edzenek, aminek egy része súlyzós edzés, de abszolút nem foglalkoznak az étrendel, és mégis izmosak. Kb annyi az "étrend", hogy annyi szendvics amit kéregetni tudnak az osztálytársaktól, sok édesség, víz helyett üdítő, meg amit a menzán kapnak. Szinte csak a testépítés szempontjából felesleges kaják. Akkor, hogy lehet hogy mégis izmosak, erősek, sokat bírnak futni stb.? 16

2014. aug. 27. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az étrend a testépítésben fontos. Én még izmos kézilabdázót nem nagyon láttam. (és most az izmosat úgy értem, ahogy ebben a rovatban kell)
2014. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16 évesen még olyan az anyagcsere,hogy a sza/rtól is fejlődik a szervezet,ha az sok.Aztán majd 30-35 körül fordul a kocka és még gramm pontos kajálással sem azt az eredményt kapod amit elterveztél.
2014. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szintiszoli123 ***** válasza:
Én még 26 évesen is jól fejlődtem a szar kajával, étrend nélkül is. Most meg már "tiszta" és kiszámolt kajával is csak nehezen (33). Az, hogy 16 évesen miért nem fejlődsz még jó kajával sem úgy, mint a kézilabdás társaid, sok mindenen múlhat, ahogy már előttem is leírták.
2014. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Komolyan veszem az edzést, de nem versenyzek senkivel, magam miatt edzek. Annyi lehet, hogy már régebb óta edzenek.
2014. aug. 28. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!