Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tricepsznek, bicepsznek,...

Tricepsznek, bicepsznek, vállnak mennyi regenerálódási idő kell?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tricepsznek nem tudom,de ha többször akarod edzeni szerintem felesleges,mivel mellnél és vállnál is kissé terheled. Bicepszet meg hátnál,főleg kezdőként.
2014. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy próbálom összerakni az edzéstervet, hogy minden izomcsoport ami dolgozik aznap arra 2napra rá menjen max a rendes leedzés, azért voltam rá kíváncsi.
2014. aug. 28. 18:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendesen leedzett vállnak kell 1hét regenerálódás?
2014. aug. 28. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
adj jó sok időt a regenerálódásra. ha egyszer edzel egy héten egy izomcsoportot, az tök jó. igaz amit mondanak, ha heti egynél többször vágysz az adott izomcsoport megedzésére, nem edzettél elég keményen. legyen ez a cél. növeld a súlyokat minden edzésen.
2014. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem kívánom újraedzeni, inkább a túledzettségtől félek.

Hétfőn mell,tricepsznék kap a váll és csütörtökön hát bicepsznél is és pénteken edzem a vállam, nem kéne? esetleg hátfőn edzek rá súllyal is.

(saját testsúllyal edzek, csak vállra meg lábra használok súlyokat)

2014. aug. 30. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!