Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 evesen? Szerintetek jol...

15 evesen? Szerintetek jol fejlodok?

Figyelt kérdés

3 honapja edzek es igazabol 3 honap mulva is leszek 15 :D szerintetek jol fejlodok? :) [link] elorol azert nincs kep mert meg nagyon gyenge. leirok egy ket dolgot hogy mi a velemenyetek: (kesobb akar testepito versenyek vagy eroemeles is tervekben vannak ) fekvenyomas: 50 kg

gugolas:50kg

egy kezes bicepsz:12kg

hatra lehuzas fej moge:28.5kg

francia ruddal bicepsz:28kg


2014. aug. 27. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
jól ám! Ügyes vagy
2014. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És három hónappal ezelőtt hogy néztél ki? Ahhoz tudnánk viszonyítani.
2014. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak bicepszre edzel? (oké, egy mell meg egy láb gyakorlat is van)


Egyébként én még nem látok nagy izomnövekedést.

2014. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom!:) hat igazabol nem csak ezeket a gyakorlatokat csinalom, minden testreszre 4-et. Csak gondoltam nem muszaj leirni mindent. Bevallom nincs nagy izomnovekedes mert penzem sincs etrendet kovetni. Orulok hogy alljak a kondi berletemet :) majd ha lesz sajat keresetem akkor majd betartom, es remelhetoleg jobban fejlodik majd az izom. keresek egy elotte kepet.
2014. aug. 27. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor az otthoni saját testsúlyos edzéssel + étrenddel többre mennél, aztán ha lesz kajára meg kondibérletre akkor mehetsz.
2014. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, jó úton jársz, de ha megfogatsz egy tanácsot akkor nyak mögé ne húz, inkább mellhez. Ugyan ez vonatkozik a nyak mögül nyomásra és a húzódzkodás nyak mögé-nél is. A vállad nem kívánt pozícióba van olyankor, és egy idő után megadhatja magát. Szóval mellhez húz, mellről nyomj, stb. :)
2014. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom! meg fogadom :)
2014. aug. 27. 18:25
 8/8 - palilaci - ***** válasza:
Jóez:D Nagyon örültem volna ha 3 hónap edzés után össze tudtam volna hozni egy hasonló formát:) A sztrít gyerek jól mondja, többet érne ha inkább a kajára próbálnál költeni. Mindig az étrend a lényeg és 1-2 évig nagyon jól lehet fejlődni sajáttestsúllyal is.
2014. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!