Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire van hatással az...

Klanwarrior kérdése:

Mennyire van hatással az izmaimra a következő Multivitamin + Ízületvédő? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves, Mezomorf srác vagyok(181cm - 70kg), pár hónapja edzem, Calisthenics-et, tehát szabad testsúlyos edzést végzek, egész szépen emglátszik+ erősödtem is, de csak most kezdtem el fogyasztani Multivitamint, és ízület erősítőt, ugyanis érzem, hogy most már kellene :)


Multivitamin: Multi-Pro Plus 30 Pak

Ízületvédő: Joint-X 100db


Tehát mennyire fogok pozitív hatást tapasztalni, valamint segítnek-e ezek a fejlődésben?

Multivitamin: Multi-Pro Plus 30 Pak

Ízületvédő: Joint-X 100db


Válaszaitokat előre is köszi! :D



2014. aug. 15. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi van a fehérjeporokkal? Az nem hatóanyag. Nem koksz. Ennélfogva nincs ilyen élesen elváló két kategória, hogy fehérjeport használó és nem használó ember. Az csak a mennyiség kitöltésére jó. Ennélfogva ha valaki fogyaszt fehérjeport, és ott van mellette valaki más (ugyanolyan körülményekkel adottságok, edzés stb. tekintetében) aki ugyanannyi fehérjét eszik csak sima mezei forrásokból, azok ugyanúgy fognak kinézni.
2014. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hanem úgy, hogy ugye már egy 100-120 kg-os testépítő pl nem tudná rendes kajával bevinni azt a mennyiséget, amennyi kell neki. Meddig lehet fejlődni helyes, fehérjegazdag táplálkozással, fehérjeporok segítsége nélkül? -Ez volt a kérdés, lehet, hogy kicsit gyengén fogalmaztam :D
2014. aug. 17. 14:08
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A fehérje por is csak kaja. Ha megvan szilárd kajából is a napi beviteled, akkor ugyanúgy izmosodsz, mint az aki a tápanyag-bevitelének egy részét protein porból fedezi.

Mindkét esetben naturalban kb 4-5 évig van fejlődés.

2014. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2014. aug. 17. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!