Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire van hatással az...

Klanwarrior kérdése:

Mennyire van hatással az izmaimra a következő Multivitamin + Ízületvédő? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves, Mezomorf srác vagyok(181cm - 70kg), pár hónapja edzem, Calisthenics-et, tehát szabad testsúlyos edzést végzek, egész szépen emglátszik+ erősödtem is, de csak most kezdtem el fogyasztani Multivitamint, és ízület erősítőt, ugyanis érzem, hogy most már kellene :)


Multivitamin: Multi-Pro Plus 30 Pak

Ízületvédő: Joint-X 100db


Tehát mennyire fogok pozitív hatást tapasztalni, valamint segítnek-e ezek a fejlődésben?

Multivitamin: Multi-Pro Plus 30 Pak

Ízületvédő: Joint-X 100db


Válaszaitokat előre is köszi! :D



2014. aug. 15. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyorsabb regenerálódás lesz a vitaminok miatt.
2014. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod kimondottan azt tapasztalni, hogy na most ettől sokkalta nagyobb lettem, vagy ilyesmi. Inkább másodkézi hatása van; segíthet a minőségibb alvásban, regenerációban, koncentrációban, így jobban megy majd az edzés. Ez, amit leírtam, a vitaminra igaz, az ízületvédőnek közvetlen hatása nincs az izmodra, de gondolom a neve alapján te sem hitted azt. Csak tudod alapvetően, hogy mire való.
2014. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Persze, az ízületvédőt azért vettem, mert kezdem érezni néhány gyakorlatnál, hogy nincs rendben a vállam vagy a könyököm, igyekszem kipihenni magam minden edzésnap után 1 nap szünet, így még nem krepált be egy ízületem sem, de a calisthenics-nél sosem lehet tudni, elég egy félresikerült mozdulat, és máris kificamodott valamid(Mondjuk ez minden sportra igaz) :)


Nos, privátban kaptam egy üzenetet, mely szerint

-A Multivitamin készítmények nem segítő, hanem ártó hatással vannak a szervezetre

-A Calisthenics nem szabad testsúlyos edzés

-Mezomorf testalkat nem létezik(:o)

-És az ízületvédő sem produkál semmilyen javulást.


Én egyik ponttal sem értek egyet, de szeretném a Ti véleményeteket is meghallgatni, mindig jól jön, ha valami újat tudok meg az adott témában :)

2014. aug. 15. 19:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki írta? :D Hátha ismerem. Egyébként én sem értek vele egyet, de mondd csak el a felhasználó nevét, és akkor majd az ő hite fényében próbálom megcáfolni, amit írt, mert vannak itt elég sokan érdekes figurák.
2014. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos Myzantro írta, ő írt ma is pár ilyen baromságot a kérdésekhez.
2014. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ráhibáztál xD Ennyire ismert alak lett ez a gyerek? XD

De durva :o Most pedig nem tudom,hogy külön kérdést nyissak, vagy itt is kapnék rá választ, hogy:

Ugye így elég nagy a költség, hogy minden hónapban Multi-Pro Plus + évente 2*2 hónap ízületvédő, így havi 10.000 ft-ból jönnék ki. Szóval. Edzésnapokon ezt a kombót szedném, nem edzésnapokon pedig Mega Daily One Plus + Vita-C 1100 + 1000mg Omega 3 :) Így kb havi 12 nap nem edzek, és 6000ft alá vinné a költségeket/hó, csak nem tudom, hogy ez így a szervezetemben jó-e. Szerintetek elég a Mega Daily One Plus + C + Omega3 nem edzésnapokon, vagy hanyagoljam ezt a kombót?

2014. aug. 15. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem csak ma :/ :D
2014. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elég a mega daily one. Én mindig ezt nyomom, persze megy mellé még 1g C-vitamin, halolaj. De elég.
2014. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Értem :) Én csak azért szerettem volna a multi pro-t, mert ugye van benne sőlőmag kivonat és egyéb nyalánkságok, viszont a MDO Plus + kis kiegészítés anyagiasabb megoldás lenne :)

Köszönöm a válaszokat, persze még jöhetnek nyugodtan, ha valakinek van mondandója!

2014. aug. 15. 20:24
 10/14 A kérdező kommentje:
És még egy kérdésem lenne ide, nem szeretnék úgy témát nyitni: a Calisthenics edzés nálam azt jelenti, hogy ugye az alap gyakorlatok megvannak, mint pl a fekvő, húzódzkodás, tolódzkodás, kötélmászás stb., + van még tornagyűrűm is, amin 3 hete kezdtem el gyakorolni. A kérdésem az lenne, hogy tömegnövelő szerek nélkül normális kajával(amennyit megengedhetek magamnak, mert kollégista vagyok, próbálok majd csirkét+ rizst venni néha, ahogy belefér a keretbe) hogyan tudnék fejlődni? Valaki tudna nekem mutatni teljesen natúr, fehérjeporokat nem alkalmazó embert, aki calisthenics-et végez? Megköszönném! :)
2014. aug. 16. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!