Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell fehérjepor?

Kell fehérjepor?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most kezdenék el itthon edzeni, terembe csak 1-2 év múlva mennék. Csináltam egy edzéstervet rendesen, sok utánaolvasással. Az étrendre egyelőre nem tudok nagy figyelmet fordítani, mivel azt eszem, amit főznek a szüleim. Edzésnapokon tojást és konzerv tonhalat (sós vizes változat) szoktam enni, ezzel növelve kicsit a fehérjebevitelt, de pihenőnapokon is szoktam néha. Azért ezeket, mert tojást tudok sütni, konzervet meg csak ki kell nyitni, szóval jó lenne, ha még írnátok ilyesmi fehérjeforrásokat, mivel csirkemellet nem tudok. Sütni, főzni tudok, csak húst nem. Még a proteinszeletre gondoltam, amit tudnék enni edzés után, de elég drága, a proteinpor valamivel olcsóbb. Ha van értelme, melyiket ajánljátok? Ha a proteinport, akkor azt tejben vagy vízben oldjam? Valamint mikor és hányszor igyak egy héten. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 8. 21:27
1 2 3
 21/21 Klanwarrior ***** válasza:

[link]

Ez egy elvileg gyenge mellékhatású cucc.

Nemolcsó, mint láthatod.


Én sem szedek, eszem ágában sincsen, csak vettem a bátorságot és rágugliztam :D

2014. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!