Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell fehérjepor?

Kell fehérjepor?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most kezdenék el itthon edzeni, terembe csak 1-2 év múlva mennék. Csináltam egy edzéstervet rendesen, sok utánaolvasással. Az étrendre egyelőre nem tudok nagy figyelmet fordítani, mivel azt eszem, amit főznek a szüleim. Edzésnapokon tojást és konzerv tonhalat (sós vizes változat) szoktam enni, ezzel növelve kicsit a fehérjebevitelt, de pihenőnapokon is szoktam néha. Azért ezeket, mert tojást tudok sütni, konzervet meg csak ki kell nyitni, szóval jó lenne, ha még írnátok ilyesmi fehérjeforrásokat, mivel csirkemellet nem tudok. Sütni, főzni tudok, csak húst nem. Még a proteinszeletre gondoltam, amit tudnék enni edzés után, de elég drága, a proteinpor valamivel olcsóbb. Ha van értelme, melyiket ajánljátok? Ha a proteinport, akkor azt tejben vagy vízben oldjam? Valamint mikor és hányszor igyak egy héten. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 8. 21:27
1 2 3
 11/21 Lipton. ***** válasza:

Minimum 120 gramm fehérje.

Szénhidrátból kb 300 gramm, de ezt majd neked kell kitapasztalni, lehet hogy több kell, lehet hogy kevesebb.

2014. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2014. aug. 8. 22:44
 13/21 anonim válasza:
Kiakarjátok nyirni?! Fehérje=szteroid nekem mamám látta egyszer amikor beleöntötte a szterodidot a fehérjébe az eladó! Ne gyedj ilyet mert lerohad a veséd és lankatt faszú leszel örökké fehérjével könnyű jol kinezni proteint hasznalszbaz mar mindjart egeszseges
2014. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
nanana alnem olvastal utanna rendesen mert.a.feherje.az koksz es csalas is egyben mert felfuj es vizizmaid lesznek tole es nefeledd higy 16evesen maximuk a sajat sul oddal eddz de azt is csak felnott mellett,edzes utan meg egyel inkabb 63gramm kolesgolyot
2014. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
És mézes tejet
2014. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
?
2014. aug. 11. 00:33
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért akarsz trollkodni, még én is tudom, hogy a szteroid inkább úgy néz ki mint egy gyógyszer vagy valami ilyesmi, nem pedig por. Plusz az nem is legális. Jóhogy nem azt mondod, hogy igazából az kokain...
2014. aug. 11. 00:38
 18/21 Lipton. ***** válasza:
Menj aludni, részeg vagy.
2014. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Klanwarrior ***** válasza:
Majd pont a drága és nehezen megszerezhető szeroidot öntenék a fehérjéhez.. A szeroid egyébként tabletta/ folyadék állagú, a kapszulát szét lehet morzsolni, de na..:)
2014. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülnek amúgy a szteroidok? Természetesen nem azért, mert vennék, csak kíváncsi vagyok.. :D
2014. aug. 22. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!