Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz ha így csinálom...

Jó lesz ha így csinálom véleményeket és tanácsokat is írjatok (többi lent)?

Figyelt kérdés
15 éves, fiú, 58 kg vagyok. Rendesen elkezdtem a fegyencedzést egy lépést egy hónap alatt csinálok meg ami azt jelenti hogy 10 hónap lesz. Teljesen kezdő vagyok ezért hétfő szerda pénteken edzek. Ez azt jelenti hogy 12 alkalom egy hónapban amit felosztottam a három szintet minden szintnek négy alkalom jut. Edzés után mindig iszok két kanál 2dl vízbe tömegnövelőt.

2014. aug. 8. 18:49
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszi haver az étrendet is :D de amugy ha siman edzek es tovabbra is ugy eszek ahogy eddig mindent es nem mericskelek ugy lesz eredmeny latszik majd h izmos vagyok?
2014. aug. 12. 01:26
 22/22 anonim ***** válasza:
ennyire nehéz megérteni hogy mindegy milyen edzést csinálsz csak az a lényege hogy stimuláld az izmokat amik tápanyagot vegyenek fel és ezáltal nagyobbak, erősebbek legyenek. ha nincs megfelelő mennyiségű tápanyag akkor nem fogsz iznosodni, kész.
2014. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!