Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz ha így csinálom...

Jó lesz ha így csinálom véleményeket és tanácsokat is írjatok (többi lent)?

Figyelt kérdés
15 éves, fiú, 58 kg vagyok. Rendesen elkezdtem a fegyencedzést egy lépést egy hónap alatt csinálok meg ami azt jelenti hogy 10 hónap lesz. Teljesen kezdő vagyok ezért hétfő szerda pénteken edzek. Ez azt jelenti hogy 12 alkalom egy hónapban amit felosztottam a három szintet minden szintnek négy alkalom jut. Edzés után mindig iszok két kanál 2dl vízbe tömegnövelőt.

2014. aug. 8. 18:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3 óránkénti étkezést akartam írni,csak kikapcsolt a num lock
2014. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 hakalama válasza:

annyi a lényeg hogy reggelire eszel ZAB-ot nem zabpehely hanem csak simán zab...joghurtba belekeverve elég jó..

az összes többi étkezésed hús+rizs vagy rizs helyett zöldségek

ezen kívül tökmag, napraforgómag belefér édességek HELYETT

edzés után ha van rá pénzed igyál fehérjét (táplálék kiegészitő boltból vásárolva)

Röviden ennyi

2014. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem gondolom annyira komolyan hogy minden nap méricskéljem a kaját :D hirtelen megnőttem es most vézna vagyok :D szeptemberben megyek gimibe es tavaszra amikor rövidujjuba lehet öltözni es megyunk strandra meg kirandulni es akkorra kicsit izmosodni mert a cdajok olyankor fogjak felmerni a terepet :D ennyire gondolom komolyan :D
2014. aug. 8. 23:05
 14/22 anonim ***** válasza:

Ezért kár volt regényeket írnunk :/


Csináld ahogy akarod.

2014. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Steph nem kért meg rá senki. Retardáltakkal nem kell foglalkozni.
2014. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
gondolom a retardáltat rám értetted :D gratulálni tudok magadhoz.. ha legközelebb bárki feltesz egy kérdést mondd neki hogy hülye mert nem tudja azt amit megkérdezett :d nem tudom ki a retardált
2014. aug. 9. 14:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért vagy retardált mert nem bírod felfogni amit más 2x leírt.
2014. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
én felfogtam te nem fogod fel azt hogy felfogtam..:D
2014. aug. 9. 17:45
 19/22 anonim válasza:

Én is 15 kiló vagyok, én is 60 kiló és most fogok elkezdeni edzeni. Ezt az edzéstervet és étrendet magam csináltam, 3g/ttkg-mal számoltam a ch-t, mert én könnyen hízó vagyok, max feljebb viszem majd. Szerintem neked is jó lenne ez.

Étrend: [link]


Edzésterv: [link]


Az iskolában evést úgy oldottam meg, hogy 2-3 naponta sütök túrós-zabos lepényt, és abból elviszek 2 szeletet. Még nem kezdtem el, valamint még finomítgatok rajta, mert kevés benne a kalória, ez most inkább szálkásítónak néz ki, de dolgozd át kicsit, csak egy alap kiindulásnak gondoltam, hátha segít.

Itt van a túrós-zabos lepény receptje: [link]

2014. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
[link] ez a jó link
2014. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!