Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » TRX edzésre járok fél éve...

TRX edzésre járok fél éve heti kétszer és még mindig erős izomlázam van edzések után. Ez normális?

Figyelt kérdés
Még mindig nem szoktam meg? Vagy válasszak kevésbé megterhelő mozgásformát? Elég puding voltam korábban, mikor elkezdtem, irdatlan fájdalom gyötört napokig az edzés után. Ma már jobb, de nem sokkal. Valamit rosszul csinálok? 34 éves nő vagyok, 1 gyerkőc anyja. Magasságom 169cm , súlyom 57 kg.

2014. aug. 5. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

szoktál nyújtani? ha nem akkor szokj rá!!

vitamindúsan étkezel? nem árt valami kiegészítő vitamint szedni.

2014. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Nem vitamindús a táplálkozásom, megpróbálok javítani ezen. Nem szedek semmit. Vmi multivitamin komplex segithet.? Egy hengerrel szoktuk lemasszirozni magunkat edzés után. Az edző szerint nem kell nyujtani. Ezért nem is tudom, hogy végezzek nyújtógyakorlatokat helyesen:(
2014. aug. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!