Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeléshez készülök, ilyenko...

Tömegeléshez készülök, ilyenkor a marha bélszínből készült steak az jó? Ill. a marhának ha jól tudom a lapockája ami jó, ebből mit lehet csinálni, valamint a steaket hogyan kell megcsinálni? Esetleg valaki jó pácolási receptet?

Figyelt kérdés
Hogyan kell elkészíteni a steakot ? mert olvastam receptet , de volt ami azt írta nem kell pácolni , és volt ami azt hogy 5 napig kell , hogyan kell pontosan ? ill. a tömegeléshez a csírke mell vagy pedig a steak vagy marhalapockából készült valami a jobb ? és miért ?

2014. aug. 5. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A bélszín az okés és a hátszín is elmegy, sőt tömegeléskor belefér szinte minden, ha úgy jön ki a napi makromennyiséged. Receptet nem tudok sajnos, ha veszünk marhát, akkor darálthúst szoktunk és hamburger pogácsát készít belőle a nejem. Azt egész nap tudom él enni, nem unom meg.
2014. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A steak alapja a hús minősége!


A jó minőségű húst NEM KELL, sőt BŰN PÁCOLNI! - de az ilyen húsnak meg is van az ára, 4000 / kg alatt esélytelen, hogy találj.


A rossz minőségű húst meg pácolhatod jövő karácsonyig, akkor is pocsék lesz, ha már valaha rákattantál a jó steakhúsra!

2014. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Saját marhát vágunk , onnan van a marhabélszin ! :) de kontakt grillben csináltam és nem lett jo valamiért , és olyan jellegzetes rossz szaga volt mikor mebt a grill , ez miért lehetett ? :S
2014. aug. 19. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A steakhez csak a húsmarha jó! A hagyományos marha amit itthon tenyésztenek tejmarhának totálisan alkalmatlan, mindegy melyik részét használod fel.
2014. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!