Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétához Impact Whey Protein?

Diétához Impact Whey Protein?

Figyelt kérdés

Impact Whey Protein-t néztem ki magamnak MyProteintől, de diétával kapcsolatban a drágábbik Impact Whey Isolate-t emlegetik mindenhol.


Zsír: 6,8% (4,2% telített); CH: 6%; Cukor: 4%

Ezzel szemben Impact Whey Isolate-ben csak csak 1% zsír van (és 0,68% CH) ami már sokkal jobb, viszont kétszer annyiba kerül...


És ehhez hozzájön még a tej... (nem szeretem vízzel inni)


Mi a véleményetek? Milyen olcsó fehérjét ajánlanátok diétához?



2014. aug. 4. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jó a sima impact whey is, elég egy koncentrátum. Izolátumra a versenyzőknek érdemes költeni az utolsó két hétben. Ha meg tejet iszol, akkor főleg mindegy, hogy proteinből mi használsz. Eleve tej nem kéne.
2014. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Zsírszegény (1.5%) tejet rakok műzlihez, zabkásához meg proteinhez. Ezen kívül nem iszok extra tejet, de pont ezért nem mind1, mert izolátum tejjel 2.5% zsír, míg a koncentrátum 8.3%. Ha már tejjel viszek be kevés zsírt legalább máshol tudnám lejebb szorítani, hogy az össz zsírbevitel alacsony maradjon.

Diétámon is sokat kell még fejlesztenem, de ha csupa zsíros cukros kajákat halmozok fel akkor nem is fogok előrébb jutni.

2014. aug. 4. 18:19
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem a zsír a gond, hanem a rengeteg tejcukor. Ezért nem kellene diétában tejet iszogatni. De te tudod, nekem mindegy ki mit csinál, csak jótanács volt.
2014. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Így van, a tejben lévő telített zsír nem gáz, sokkal inkább a laktóz, főleg ha megiszol egy nap 2-3 turmixot, ledöntesz vele 8-10 deci tejet, amiben van 40-50 gramm tejcukor!


Amúgy elég az Impact koncentrátum.

2014. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

" Ha már tejjel viszek be kevés zsírt legalább máshol tudnám lejebb szorítani, hogy az össz zsírbevitel alacsony maradjon. "

Az hogy van, hogy a zsírt mindenáron le akarod vinni 0 közelébe, de a tejcukor nem is hátráltató szempont a szemedben.

2014. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van a cukorral, de vízzel azért jelentőssen szarabb a mostni fehérjéim íze. Már afelé hajlok, hogy marhafehérjét vegyek (1.9% zsír ebből 0.9 a telített és csak nyomokban tartalmaz cukrot és ch-t), de ahol van normál árban marhafehérje ott drágább az ALC meg a kreatin. Eléggé felkúr, hogy a mai világba minden drágább ha megakarsz szabadulni a cukortól és úgyis mindent agyon édesítőszereznek, mintha nem lehetne kapni külön édesítőszereket akinek erre van szüksége...


Ti hogyan oldjátok meg az alacsony cukorbevitelt? Szerintem ha csak tejjel vinnék be cukrot semmit nem számítana.

Amúgy imádom a csokit, de rohadtul zavar sok terméknek az édes íze. Protein express is azért jó tejjel mert édes és így legalább van valami csoki feelingje. Az édesvíztől meglehet bolondulni.

2014. aug. 4. 18:53
 7/19 anonim ***** válasza:
A cukor megszokás kérdése. Az ízek is. Pár hét alatt bármit meg lehet szokni cukor nélkül. 50 g cukor= 50 g ch, ami azonnal zsírba megy. Kell? :)
2014. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
# 5: Nem csak a zsírt akarom levinni, cukorral is ugyan ez a problémám. És nem is az a célom h zéró zsírt egyek, hanem hogy legyenek olyan ételek a palettán amiben tényleg minnél kevesebb a zsír. Szóval a napi össz zsírbevitelt nézem. Sajnos nem tehetem meg, hogy külön magamnak vegyek minden kaját, kifizetődöbb, ha közösen oszlik meg és gyakori, hogy nem én főzök. Ha mondjuk pörkölt van ebédnek akkor az a kis extra zsír beleférne, ha mással nem vinnék be sokat. Kellenek a zsírszegény ételek, hogy tartani tudjam a diétát. Számomra a protein poroknak pont ez lenne a legnagyobb előnye.
2014. aug. 4. 19:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Én magasabb zsírral és kevés ch-val diétátom. Nekem ez jött be. Kellenek zsírok a tesztoszteron termeléshez és a zsírban oldódó vitaminokhoz. Több izom is marad.
2014. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
sandorzsolt: Hmm, nem csinálsz hülyeséget. Nekem a hasamon még mindíg van némi háj amitől megakarok szabadulni, ezért kéne opció a minimál zsírbevitelre.
2014. aug. 4. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!