Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak izmokat akarok növelni...

Ha csak izmokat akarok növelni, akkor baj, hogy van rajtam egy kis súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen magas, és hogy hány kilós vagyok vagyok, de az utóbbi időben megnőtt a hasam. (sokat ettem stb) Mivel egy kocka vagyok, így elképzelhetitek, hogy ehhez milyen izomzatom van. Pár napja elhatároztam, hogy nem akarok gyöszke lenni, így elkezdtem fekvőtámaszozni meg hasonló dolgokat csinálni.(tesómtól kölcsönkértem a Fegyencedzés c. könyvet)

Itt szoktam olvasgatni, mind a testedzéses, mind a fogyókúrás részben, hogy mit kell zabbantani ahhoz, hogy eredményes legyen, de én egyrészt nemigen engedhetem meg magamnak az ilyen tipusu táplálkozást, másrészt engem egyáltalán nem zavar, hogy van hasam.

szerintetek így is eredményes lehetek?


2014. aug. 2. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, azért a fehérjebevitelre figyelj, az lényeges tényező :) t.k x 2
2014. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos normális étrend nélkül minimálisan fejlődnél csak.
2014. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Megengedheted magadnak. (Már, ha a pénzre-időre gondoltál) Sokkal de sokkal kevesebbe kerül, mint a szemétevés. kérdés, mekkorára kell nőnie a hasadnaka szemetektől, tunyaságtól, hogy zavarjon. Bocs, használhatnék szebb szavakat, de attól a tények tények maradnak.
2014. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, hogy úgy hatékonyabb, de miért?


"Sokkal de sokkal kevesebbe kerül, mint a szemétevés."

A mamámnál lakok, azt eszem amit főz, de azt hogy minden nap olyan legyen ebédre amit mindenki ír, azt egyáltalán nem engedhetjük meg magunknak mert átkozottul drága, így marad a laktató és finom "szemét". (mamám minimálbérnél kevesebb nyugdijat kap, keresztanyám minimálért melózik, én meg, habár most nem találtam nyárra munkát, de segitek amennyivel tudok) számlák, meg a legolcsóbb kaja megvétele mellett nemigen telik ilyenekre.

2014. aug. 2. 17:12
 5/5 Osynho ***** válasza:

Hogy miért hatékonyabb? Mert izmot nem lehet fehér lisztből, meg zsírból építeni. Akármilyen étrenddel max egy kis eredményt lehet elérni, hamar meg fogsz akadni. Megfelelő fehérjebevitel és vitaminok, ásványi anyagok nélkül nem megy. Sajnos az izmokat nem érdekli a családtagok keresete. Ha tényleg ennyire nincs pénz, akkor nehéz lesz.


Amire egy válaszoló utalt, hogy tisztán étkezni nem olyan drága, az teljesen igaz. Persze egy bizonyos szint felett. Ha valaki kenyéren és vízen él, akkor sajnos nem lehet mit tenni. De a lakosság zöme hülyeségekre költ iszonyat sok pénzt, aztán jön a "nincs pénzem rendes kajára" lemez.

2014. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!