Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most folytassam a tömegelést?

Most folytassam a tömegelést?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok. Elkezdtem edzeni, de sajnos elég vékony voltam, ezért elkezdtem tömeget növelni. A tömegelés során elég sok szénhidrátot és zsírt vittem be, és sajnos kevesebb fehérjét. Ezért feljött jó pár kg háj. Nemrég tettem fel egy kérdést az elszúrt tömegelésemmel kapcsolatban. Írtátok, hogy mit kellene másképp csinálni, mellé elolvastam a Sárga Kapszulát is. Arra lennék kíváncsi, hogy folytassam e a tömegelést, úgy ahogyan a Sárga Kapszulában le van írva?

2014. júl. 31. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldontened. Probalj meg kevesebb szenhidrattal tomegelni, figyelj jobban oda a kajara.
2014. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Folytasd, pár kg zsír amúgy is jöhet, de ha rendben lesz a kajád, ahogy a könyvben olvastad, akkor innentől már nem lesz nagy zsírosodás és inkább izomnövekedés lesz.
2014. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát elég sok feljött és inkább skynny fat testalkatom lett.
2014. júl. 31. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Pattints egy képet, így látatlanban nem tudok mit mondani. Ha úgy érzed, hogy sok a zsír, akkor menjen előbb kis szálkásítás.
2014. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ide nem szivesen rakok fel képet, de megmértem a testzsír%-ot. 23%
2014. aug. 5. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
az sok. 20 felett érdemes előbb szálkásítani, majd utána lassú moderált tömegnövelés legyen.
2014. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!