Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlottok,...

Milyen edzéstervet ajánlottok, amiben nem kell súlyt használni, és nem fegyenc edzés, és nincs benne kardio edzés?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy a súlyzós és fegyenc edzéstől megállok a növésben,24 éves koromig nem akarom,ezért azt csinálni,mert nagyon fontos lenne,hogy még nőjek.A kardio edzés pedig azért nem akarom,mert attól csak fogyok,és azt nem akarom,mert csak 63 kg vagyok,és izmot szeretnék növelni.

2014. júl. 17. 10:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges ez?Nekem nagyon fontos lenne,hogy magasabb is legyek,és hogy izmosabb is.
2014. júl. 17. 10:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Legalább arra válaszoljon már valaki,hogy ez így van vagy nem
2014. júl. 17. 10:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez életbe vágóan fontos.
2014. júl. 17. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el sakkozni....


És nem, nem igaz, hogy az edzéstől megállsz a növésben, csak jól kell megválasztani a súlyt, nem idióta módjára.

2014. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Jó lenne tudni. Nyugodtan edzhetsz súlyokkal ha elmúltál 14-15 éves, csak nem ajánlott nagy súllyal végezni guggolást és felhúzást (a nagy súly relativ, az számít nagynak amivel nem tudsz megcsinálni 8 ismétlést). A fegyencedzéssel mi bajod van? Ha 14 év alatti vagy végezd azt ha fölötte akkor egészisd ki még súlyzos és sajáttestsúlyos gyakorlatokkal. Ja és olvasd el a sárga kapszula cimű könyvet, mert nem nagyon vagy tisztában még az alapokkal
2014. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!