Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 het alatt h szedhetnek fel...

3 het alatt h szedhetnek fel izomot? Talalok valahol edzestervet?

Figyelt kérdés
Nokent 22 evesen 175cm es 57 kilo vagyok szoval nagyon sovany de alkatilag. Ehhez nem mozgok es barmit megeszek ami jol esik. De szeretnek izmosodni mert a karom eleg vekony a labaim erosek. hogy erosithetnem meg a hasam hatam karom 3 het alatt? Persze utana is folytatnam a dolgot de szeretnek harom het mulva mar valami eredmenyt. Lehetseges ez?
2014. júl. 10. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, sajnos ez nem így megy. Olvasd el a sárga kapszula cimű könyvet és a benne leírtakat hasznosísd. Férfiaknákól olyan 3-4 hónap mire látszik az edzés, nőknél nem tudom, hogy van
2014. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jo akkor is keresnek edzestervet amit midnen nap kb 20 perc alatt otthon el tudok vegezni es vmi haszna van
2014. júl. 10. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nem egy 3 hetes program lesz. olyat nem fogsz találni, minden nap nem szabad edzeni.
2014. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!