Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikros fehérje süti?

Mikros fehérje süti?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tudnátok írni egy fehér sütnek a receptjét ?


Ilyensmit, amit mikróban 2-3 perc alatt el lehet készíteni :


pl :


[link]


2014. júl. 4. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán fehérjébe keverj egy kis vizet, legyen jó sűrű és mikrózd meg. Ha látod, hogy jön fel, akkor kész van. Semmi más nem kell bele, szerintem nagyon finom, főleg diéta alatt.
2014. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 StrongWoman válasza:

1. Hozzávalók:

*32g csokis (vagy bármilyen) proteinpor

*1db egész tojás )

*1db tojásfehérje

*édesítő ízlés szerint


Elkészítés:

Mindent össze kell keverni, és müzlis tálkában, 2 perc mikrózás után készen is van.

Elkészítési idő: 3 perc


2. Hozzávalók:

*1 Tojás

*Zabliszt, 40 gramm

*Túró, sovány 0,2%, 50 gramm

*Joghurt 0,1% natúr, sovány, 100 gramm

*Semleges ízű fehérjepor, 40 gramm

*Szódabikarbóna, csapott teáskanálnyi, csipet só

*Folyékony édesítőszer


(Mentás-csokis ízhez:

*Étcsokoládé, 4 kocka

*Borsmenta olaj

*Matcha tea


DE lehet akár mákos, meggyes-mákos, kókuszos, narancsos, epres-csokis, sütőtökös, almás.. /amilyet akarsz/ ízesítésű is.)

Elkészítés: össze kell mindent keverni. A sütőedényt ki kell olajozni, vagy befújni tapadásmentes olaj-spray-vel. A süti kb 3x-osára nő meg.


Elkészítési idő: 750 Watton, 3 p 50 mp

2014. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én a saját bögrés receptemet használom mikor diéta alatt nagyon vágyakozom valami édességre:

Egy bögrébe raksz 2 ek zabpelyhet (lehet szemes vagy őrölt), egy tojást, késhegynyi sütőport, 1 ek natúr (cukrozatlan) holland kakaóport, egy adagolókanál epres fehérjeport és felöntöd vízzel, vagy tejjel (nekem a tej jött be). 3 perc a mikróban és KÉSZ!! :) Szerintem nagyon jól illik egymáshoz az eper és kakaó,ráadásul semmi hizlaló vagy cukros dolog nincs benne, szóval uccu neki^-^ Jó étvágyat! (és fogyózást)

2015. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!