Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez a kombó megfele...

SuRicsi kérdése:

Szerintetek ez a kombó megfelelő, a jó izomzat felépítésére? Iso Whey- Tejsavó fehérje BCAA 100%Creatin por

Figyelt kérdés

Nem írtam le, hogy miből melyik fajta, de vagy Bio Tech USA-s,vagy Bodybuilderes.Szóval jó minőségűek.:)

És természetesen a megfelelő táplálkozás, szóval okoskodók kíméljenek.

Köszönöm szépen.



2014. júl. 3. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szénhidrátot tegyél még hozzá
2014. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!

Egyéb tanács?:)

2014. júl. 3. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

nem muszáj izolátumot enni tömegnöveléskor. mehet koncentrátum is. tömegnövelés alatt a bcaa sem szükséges igazán. de használhatsz nyugodtan izolátumot, csak felesleges a szinte 0 ch tartalmú fehérjét telebäszni chval. ha belefér a keretbe, akkor a bcaa edzés előtt nem hülyeség, de annak is inkább deiétában van szerepe, mint az izolátumnak.

írod, hogy megfelelő a táplálkozás, okoskodók kíméljenek, akkor bizonyára tisztába vagy vele, hogy mit tartalmaz egy izolátum egy koncentrátum. a lényeg ugye a táplálkozás, amibe te otthon vagy, szóval ezt csak kiegészíteni kell az általad felsorolt termékekkel. nem értem miért írod hogy okoskodók kiméljenek, mivel a kérdésedből kiderül, hogy kezdő vagy. áá a fäszom tele van az ilyen emberekkel...

2014. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, kezdő vagy? Ha igen akkor bcaa szerintem is felesleges még. Helyette lehetne lassú felszívódású fehérjét venni estére és nap közbenre vagy kreatint kiegészíteni hmb vel vagy beta alanine-al bár ezeket is későbbre ajánlanám mikor már nem ad annyit a kreatin önmagában. Most még csak az alapokra koncentrálj fehérje,szénhidrát, sok folyadék kreatinhoz. És fehérje után legfontosabb a vitamin bevitel még egy vitamin pakkot csapnek hozzá az eddigiekhez akár kreatin helyett ha már nincs rá pénzed. Na és igen étrend nélkül ezek mit sem érnek, de ezt látom tudod.
2014. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm :)


*Ne legyen ki a fas.zod az ilyen emberekkel amúgy, igen kezdő vagyok, nem rég gyúrok, de szeretnék elkezdeni szedni ilyeneket.

Arra értetem az okoskodókat, hogy ne azzal jöjjön mindenki, hogy inkább egyél, meg kaja nélkül semmit sem ér, mivel ezt már tudom.Szóval gondolkodj mielőtt kiborulsz.:)

2014. júl. 4. 19:17
 6/7 A kérdező kommentje:

#4!

Tehát akkor először elég lesz a Creatin, tejsavó, és multivitamin pack?

BioTech USA-s, vagy Shop Builderes dolgók megfelelnek, gondolom :)

2014. júl. 5. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg szénhidrát! CarboX például. Igen jók azok én mindig biotechet szoktam venni, teljesen megfelelő. :D
2014. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!