Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így is nőni fog az izomzat?

Így is nőni fog az izomzat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy heti 2-szer lejárok a kondiba és semmilyen proteint, sztereóid stb... nem szedek, csak edzés előtt és után természetes fehérjét viszek be a szervezetembe!!!

És ha a hétköznapomba normálisan étkezek, ahogy eddig, úgyhogy semmilyen testépítő étrendem nincsen, csak amit tudok enni otthon!!! ja és heti 3-szor kardiózók (futás) 3x 30 perc/hét ha így csinálom tovább, akkor is lassan, de nőni fog az izomzatom???

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!!



2014. jún. 2. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Eleinte sza r étrenddel is fejlődsz, de nem sokáig és nem olyan ütemben.

Egyébként nem kell proteinpor, ha megvan szilárd kajából a napi 2g x ttkg fehérje .

2014. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha te ezzel össze tudod hozni a normális étrendet akkor talán, egyébként kizártnak tartom. Ha nincs meg a megfelelő mennyiség a fejlődéshez, akkor akármit csinálsz, egy szint után nem fogsz fejlődni még nagyon lassan sem. Írd már le kérlek, hány grammot viszel be a makrotápanyagokból naponta és hogy te hány kilós vagy mert azzal, amit leírtál, gyakorlatilag semmit nem mondtál el az étrendedből, maximum annyit sejttettél velem, hogy rossz. Így szerintem elég nehéz lesz kalóriapluszba kerülni, főleg hogy még heti 3 kardió is megy mellé.


És áruld már el, miért említed egy mondaton belül, egymást követően a proteint és a szteroidot? Tudod, hogy mik ezek? Így erős a gyanúm, hogy az edzés sem lesz nálad rendben. A Sárga Kapszula könyv elolvasása erősen ajánlott.

2014. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valami jól. A szteroid persze nem kell, de a fehérje az jól jönne (amúgy az a sajtkészítés mellékterméke). Ja és az étrend minden napra szól.
2014. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

A sajtgyartas mellékterméke a tejsavó és ebből még kiszűrik a tejcukrot, majd porlasztva szárítják a még folyékony tejsavóproteint.

De nem csak tejsavoprotein van ,hanem marha, tojás, szója, borsó, stb..

2014. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetes fehérje? Mert a protein por mi? Szerinted honnan van? De ha a logikád nézzük akkor igen tudsz, csak hátrányba kerülsz amikor edzés után gyors fehérjére lesz szükséged, ezt meg se túróból, se sajtból nem szerzed be, de még csirke húsból se. Persze hozzájutsz a fehérjékhez, de edzés utánra egy gyors fehérje rengeteget jelent.
2014. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem naturálon nagy részben a genetikádon múlik, mivel kox-szal bárki tud "jó genetikát" csinálni magának :) Ha jó a genetikád, sz@r kajával is nőni fog az izomzatod egy darabig, persze rendes, testépítő kajával gyorsabban nőne a kezdetekben is. Amúgy, ha ektomorf vagy, én nem ajánlanám alacsony fehérjetartalmú házi koszt mellett a heti 3x30 perc futást, de te tudod.
2014. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nekem azt mondta az egyik haverom, hogy a fehérjét tojással vigyem be, mert kb. úgyonolyan a hatásuk...

De nem jól írtam le, hogy mit eszek!!! a fehérje bevitel hússal, tojással heti szinten megvan. Meg borsó leves, lencse, paradicsom stb... csak hogy ezek a kaják amiket felsoroltam elég lesz????

amúgy 16 éves 89 kg vagyok! a heti 3x 30 perc futás, nem sok!

2014. jún. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!