Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lefogok így szálkásodni?

Lefogok így szálkásodni?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve tömegelek, csak közben sajnos elis híztam egy picit. (pici pocak, stb.) előtte szálkás izmaim voltak, csak picik, most meg nagyobb vagyok, csak több zsírral.

Összeraktam a szálkásító diétám, heti 3x megyek konditerembe, es a súlyzóz edzések előtt (mind a 3 előtt)

lefutok 5-6 km-t, lefogok így szálkásodni, ha az étrendem jó?


2014. júl. 1. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
tehát az nem hátrány, hogyha nem külön napokon futok hanem közvetlen a súlyzós edzés előtt a futópadon?
2014. júl. 1. 15:16
 2/5 tkodit ***** válasza:
edzés után fuss, ne előtte. Amúgy meg úgyis az étrend a döntő.
2014. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az étrended jó, akkor mindenképpen leszálkásodsz, még akkor is ha semmiféle mozgást nem végzel.


De igen, igaza van az előttem írónak; edzés UTÁN menjen aerob vagy intervall edzés.

amúgy legjobb lenne a pihenőnapokon.

2014. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :DD

csak olyat is hallottam hogy ha edzés után közvetlen futok 4-5 km-t akkor a sulyzos edzés nem ért semmit, szóval ez kamu?

2014. júl. 2. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így kamu, de a legjobb megoldás az lenne ha nem a súlyzós edzésnapokon hanem a többi napon futnál.
2014. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!