Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Írnátok fekvőtámasz edzéstervet?

Írnátok fekvőtámasz edzéstervet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Fekvőtámasz edzésterv?

Olvasd el a Fegyencedzés c. könyvet.

2014. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem csak ezt kellene végezni, hanem mindenre kell edzeni, pl lábra is.

De tessék- fekvőtámasz szélesen, szűk tartással, pike fekvőtámasz. Mindegyikből 3-4 sorozat amennyi megy.

Ha erős vagy, akkor falnál kézállásban karhajlítás, utána még fekvőtámasz úgy, hogy a lábad egy széken van.

Ha még erősebb vagy, akkor egykezes fekvőtámasz.

2014. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

# 1

Mért a fegyencedzéseb hol van fekvőtámasz edzésterv???

Hogy 1x szűken nyomod 1x meg szélesen???Mind kettő ugyan arra az izom csoportra megy szóval nagy jelentősége nincs!


Ha már itt tartunk mi a nagy cucc ebbe fegyencedzésbe?

Ezek azok a gyakorlatok amiket a középiskolába erőltetnek a tesi tanárok és a tini nagyon nem kedvelik!

De ha már az neve hogy fegyencedzés meg kiad valaki róla egy könyvet hát akkor már nagyon menő...

2014. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szűk fekvő inkább a tricepszet terheli, a széles pedig a mellizmokat. Azt írtam: inkább, mert bedolgozik a több is, csak nem mindegy milyen arányban. Abban viszont igazad van, hogy sokan a fegyencedzést valami kőbe vésett isteni kinyilatkozásnak tekintik. Szerintem nem rossz könyv annyira, de kb ennyi. Lehet rajta variálni.
2014. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külön fekvőtámasz edzésterv nincs. Mindenre kell edzeni, ezért ajánlottam a könyvet, mert saját testsúlyos edzést ír le amivel tud mindenhova edzeni.

A fekvőtámaszban meg variálni éppenséggel lehet hogy pl egészen szűken vagy szélesen nyomja, mert mindegyiknél másik izom kapja a fő terhelést.

OFF: Az már más kérdés hogy én a súlyzós edzésre esküszöm de tény hogy létezik fegyencedzés :)

2014. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy tiszta legyen. Én is súlyzós edzést végzek 29 éve, de attól még egy 13-14 évesnek pont jó lesz a saját testsúlyos edzés is egy ideig.:)
2014. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 5

Azóta mióta valami tag írt erről könyvet azóta a tornaórás gyakorlatok lettek a fegyencek edzésterve?

A börtönökbe főleg az Amerikai börtönökbe jobb konditermek vannak mint sok fizetős helyen!

Meg a niga nem egy lábbal guggol hanem a nyakába vesz egy 50 kg zsákot és azzal guggol!

2014. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=vH-Wx5ykc_c


Itt van pár jó ötlet. Ha nem vagy perfekt angolos:


Hétfő - csinálj annyit, amennyit bírsz, 1x

Kedd- szünet

Szerda - ellenállással végzett fekvők. Megkéred egy haverod, hogy tartsa nyomás alatt a vállad a fekvőzés alatt. Ezt lehet csinálni gumikötéllel is - ebből 10 ismétlést mond

Csüt - szünet

Péntek - következő rendszer: csinálsz 3 fekvőt, vársz 30 s-ig. Utána megint 3. Ezt annyiszor, ahányszor tudod.

Szom - szünet

Vasárnap - statikus tartások. Legjobb: felnyomod magad pár centire a talajtól, tartod 5 secig. Felnyomod magad "középtávig", ott is 5 secig tartod. Aztán teljesen kinyújtod a karod, ott is 5 secig.


Még emellé ajánlom azt, amit én szoktam: piramis fekvők. Csinálsz 1 fekvőt, felülsz, csinálsz egy "vállnyomást". Aztán 2 fekvő, 2 vállnyomás...mondjuk 8-10-ig, aztán meg visszaszámolsz. Mint így:


https://www.youtube.com/watch?v=vgDK4flYaOM


Csak mondják is, hogy nyújts le rendesen. Tricepszet, mellet, csuklót, vállat és bicepszet is nyújtani kell.

2014. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem minden börtön van így, de ebbe hadd ne menjünk már bele mert őszintén szólva fogalmam nincs hogy milyenek a börtönök felszereltségei...:D

Montez, az nem neked szántam, meg úgy senkinek sem csak úgy írtam:)

2014. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Okés. De már mindegy, kapott pár tervet a kérdező, hiába nem ez a megfelelő, hogy csak fekvőzni akar. De részéről a kérdést megválaszoltuk.:-)
2014. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!