Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés/gyúrás ötletek? Szálkás...

Edzés/gyúrás ötletek? Szálkás test gyorsan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez(ek) most elég fontos kérdés(ek) számomra, kezdő is vagyok e téren, úgyhogy nagyon szépen kérlek titeket, hogy ne hurrogjatok le tudatlanságom, amatőrségem miatt. :-)


Nos, én igazából egy 14 éves gyerek vagyok, elég rossz testalkattal. Nagyon sovány vagyok, a mellkasom be van esve. Végtagjaim vékonyak, egyedül a hasizmom az, amire (esetleg) büszke vagyok, de ezt is tovább szeretném "fejleszteni" (nem tudom ide mi a szakszó).


Szóval: A lehető legrövidebb idő alatt szeretném magam szálkásítani. Nem szörnyeteggé gyúrni, csak hogy a testem valamennyire jól nézzen ki. Elsődlegesen a mellizomra szeretnék koncentrálni, de a vállamra, hátamra is a hanyag tartásom miatt.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan, és mennyi idő alatt tudnám elérni a célom?


(Átlag genetika, 45-50kg, 165cm körül vagyok, átlagosan étkezem.)


Előre is köszönöm a válaszokat, és kérlek segítsetek, égetően fontos!



2014. jún. 23. 19:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Olvasd el ha komolyan gondolod ezek után nem hiszem hogy lesz kérdésed ha tényleg elolvasod!

[link]

2014. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
óó bázz úgy belemerültem hogy a sárgakapszulát el is felejtettem írni:D
2014. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon nem vagy még képben és így egy egész könyvet kellene ide írnunk. De olvasd el tényleg a sárga kapszulát és ha van utána is kérdés, akkor segítünk.
2014. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen :-)
2014. jún. 23. 20:34
 15/23 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: Még életemben nem jártam edzőterembe. Hogy is van ez? Hogy működik ez az egész? Mennyibe kerül egy bérlet?
2014. jún. 23. 20:44
 16/23 A kérdező kommentje:
Ja és Bunny említi a sárga kapszulában, hogy mi is a tömegnövelés. Mit tegyek ha nem megy? Mármint nem tudok hízni.
2014. jún. 23. 22:12
 17/23 anonim ***** válasza:
Akkor még több kaja kell.
2014. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

# 16

Először is olvasd el a könyvet alkalmazd és ha 1 év után semmi eredmény akkor kérdezgess ilyeneket!

2014. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Elég lelkes, egy napos olvasás után sikerült kivégeznem a Sárga Kapszulát, továbbá belenézegettem az ugyancsak Shop Builder-es könyvet, a Kezdő Testépítők könyvét. Egy dolog nem egészen volt nekem világos:


Gyerek létemre szedhetek tápkieget? Ha igen, milyet?

2014. jún. 24. 23:01
 20/23 A kérdező kommentje:
Rokonaim, ismerőseim inkább a Scitec Nutrition-ra esküsznek, mint a Bio Tech-re, ezért az előbbi termékeit (Scitec Nutrition) szeretném használni. Személy szerint (vékony, nehezen hízó, izmosodó emberpalánta létemre) a Jumbo-ra gondoltam. Továbbá ugye a szénhidrát miatt a Mass-ot. Fehérje tápkiegről úgy gondoltam megkérdezlek titeket HA egyáltalán kell.
2014. jún. 24. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!