Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek is bejönnek ezek az...

Nektek is bejönnek ezek az Angelina Jolie-s, és a fogyás Szent Grálja fogyókúrás reklámok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 23:04
 1/10 A kérdező kommentje:
mit szóltok hozzá?
2014. jún. 15. 23:04
 2/10 anonim ***** válasza:
elég sok reklám nem jön be, sőt szinte egyik sem, ez is közéjük tartozik
2014. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mindkettő a fogyásról szól,
2014. jún. 15. 23:10
 4/10 anonim ***** válasza:

AdBlock Plus ftw!


Amúgy persze marhaság mind, ha ez nem lenne egyértelmű.

2014. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47 kg-ot lefogyott, az orvosok nem akarják elhinni!
2014. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 *Glissade* ***** válasza:
Nagyon nem jön be!
2014. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDD
2014. jún. 15. 23:43
 8/10 anonim ***** válasza:

30 kg-ot fogyott

a plasztikai a hajukat tépik

az edzők utálják

de csak neked most elárulja a titkot, senki másnak, csak a te számítógépedre küldjük az információt, utána megsemmisítjük és mi magunk is töröltetjük az emlékeket

2014. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek, ha az emberek nem lennének ilyen ostobák, bátyám nem szedte volna össze az első 10millióját, nem kezdhetett volna bele az asztalos vállalkozásába, nem tudott volna engem pénzelni és elindítani az én vállalkozásomban, tehát abszolút bejönnek az ilyen reklámok, én csak élelmes embereket látok mögöttük, akik nem állnak be a gyárba sorba, hanem inkább kihasználják azokat a gondolkodásra képtelen hülyéket, akik csak robot módjára elfogadják, amit más mond nekik... :D
2014. jún. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja hát a másik oldalról biztos jó dolog, akik kihasználják az embereket mindig meg tudják magyarázni maguknak, különben nem tennék meg. Attól még a piti csaló piti csaló marad, a hazug szélhámos is hazug szélhámos marad
2014. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!