Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés UTÁN - hogyan...

Shenki89 kérdése:

Fegyencedzés UTÁN - hogyan tovább? Kézenállásban fekvőtámasz kamu!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 27 hónapja tolom, és mintegy 15-18 hónap után gyakorlatilag megállt a fejlődés. Tehát egy éve bírtam pl. 13-15 egykezes fekvőt, most meg 15-17-et.

173 cm vagyok, 69-70 kiló, testalkatom változatlan, mit kéne tenni, súlyzózni nem akarok, lehet hogy étrendben van a hiba? Megint más, a fekvőtámasz kézenállásban egy agyrém, szerintem senki sem képes elérni a 10-es szintet..



2014. jún. 5. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Crossfittezél.
2014. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én 9 évesen azzal szórakoztam, hogy tudtam falnál kézenállásban "fekvő"támaszozni és elhiheted nem voltam testépítő bajnok :d
2014. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki a fegyencedzés korlátaiból és keress nehezebb gyakorlatokat. Itt két út van vagy nehezebbet keresel, vagy az ismétlésszámot növeled. Szerintem az előbbi a jó. Nem hiszem, hogy nincs olyan, amit nem tudsz megcsinálni az egykezes kézállásban nyomáson kívül. Azt pedig szerintem a te súlyoddal még talán meg lehetne csinálni, de nem biztos. Ha vastag a lábad az mindenképpen hátrány. És szerintem a láb ereje(tapasztalataim szerint, ha nehezíted az egylábas gugoglást, vastagabb lesz a lábad főleg, ha súlyt használnál) és más képességek fontosabbak, mint hogy megcsináld azt a gyakorlatot. A lényeg, hogy ne vegyél be mindent, ami abban a nem valami színvonalas könyvben van. Ami pedig az egykezes fekvőtámaszokat illeti, ha ennyi idő alatt csak eddig jutottál, lehet hogy te csinálsz valamit rosszul.
2014. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem fejlődsz, akkor 100% hogy az étrendben a hiba...
2014. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Biztos, hogy a hiba az ön készülékében van. Valamit nem jól csinálsz. Az étrend, esetleg a gyakorlatokat kellene kombinálni. Én csak ismerkedem a testsúlyos edzéssel, de akiket ismerek és komolyan űzik, elég jól fejlődnek. Számomra a leglátványosabb az volt, mikor egy egyszálbél srácból közel 80 kiló tiszta izom lett. Nem felfújt hólyag, hanem tiszta, funkcionális száraz izom van rajta. Javaslom keress fel egy csoportot, aki ezzel foglalkozik és tud tanácsot adni. Mert a testsúlyos edzés nem hülyeség nem hülyeség.
2014. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Az étrenddel kell kezdenem akkor valamit, én is úgy gondolom. Próbáltam én már 10-es szintet túllépni, pl. fekvőtámaszt ágynál másik kézben 10 kg súlyzó, egylábas guggolásnál dettó de aztán meg 3-4 napig pl ha eldobok egy követ 3 napig fájt a könyökem. hasonlók a többinél is. Vagy magánzárkát tolni egy hónapon át, és fejlődés alig. Akkor kaja :)
2014. jún. 8. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!