Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 90% SOY PROTEIN ISOLATE -...

Davidtamas47 kérdése:

90% SOY PROTEIN ISOLATE - 2kg/3300 FT Lehetséges hogy ilyen arért ennyit, ilyen minoségben?

Figyelt kérdés
A termék a [link] on talalhato, és szamomra megdobbentoen olcso, ahhoz képest hogy 2kg és izolatumrol beszélunk. Erdekelne hogy vki hasznalta-e mar és hogy mik a tapasztalatok vele, mert ennyiért még annak is megéri aki utalja a szojat.

2014. jún. 5. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fejlődést nem fogja befolyásolni nagyban hogy milyet iszol, hisz az össz fehérjebevitel számít, nem az amit tápkieg.-ből beviszel.
2014. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

igy van, a jo étrend fontosabb mint a tapkiegek, a fejlodést én ugy értettem hogy lényegében szedtem fel izmot akkor is amikor tejsavo ment és akkor is amikor szoja


de tudod sokan vannak akik azt gondoljak hogy minden a fehérje por biologia felszivodasan mulik, emiatt csakis csak tejsavo mehet, és az életbe nem probaltak semmi mast emiatt, nem beszélve arrol hogy raadasul a scitectol veszik meg a legdragabb szarokat

2014. jún. 12. 14:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Én se vennék a Scitec-től amikor a tejsavót vehetek a Scitechez képest fél áron pl. MHN, Myprotein, Stillmass stb. helyeken is.
2014. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Na baratom, megjott, ossze hasonlitottam a tejpor.hu-ssal, es teljesen mas. A tejpor.hu-s nagyon finom, nem erezni egyaltalan a szoja izet es egyaltalan nem habosodik. Olyan mint amilyennek a myproteinest is mondjak. Ellenben a stillmass-osnak vmi iszonyat undorito ize van, meg tejben is, nem is teljesen krem szinu, mintha lenne benne egy kis zold arnyalat, az oldodasa viszont jo, es csak egy picit habosodik. Ebbol en arra koveteztetek hogy a 90% kamu, es valojaban ez inkabb csak egy atlagos koncentratum, olyan 70%-os feherje tartalommal.


A 3300Ft igy mar nem annyira nagy extra meg 2 kiloert sem, mert ha meg nem is finnyas az ember akkor is nagyon szar inni. En maradok a tejpor.hu-snal, ok megbizhatoak. Ez meg majd este lecsusszan boleroval vagy vmi nagyon kemeny izesitovel.


Kossz a segitseget es remelem en is tudtam segiteni.

2014. jún. 19. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!