Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 90% SOY PROTEIN ISOLATE -...

Davidtamas47 kérdése:

90% SOY PROTEIN ISOLATE - 2kg/3300 FT Lehetséges hogy ilyen arért ennyit, ilyen minoségben?

Figyelt kérdés
A termék a [link] on talalhato, és szamomra megdobbentoen olcso, ahhoz képest hogy 2kg és izolatumrol beszélunk. Erdekelne hogy vki hasznalta-e mar és hogy mik a tapasztalatok vele, mert ennyiért még annak is megéri aki utalja a szojat.

2014. jún. 5. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mivel a szója az egyik legolcsóbb alapanyag...
2014. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztaban vagyok, de még a wheyprotein.hu-n és az myprotein.com-on is 3000 Ft-ért max 1kg-ot kaphatunk. Ezek az oldalak pedig a legolcsobb taplalékkieg forgalmazok.

Ezért tunik furcsanak a dolog.

2014. jún. 5. 15:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja rendeltem innen ugyanezt amit linkeltél, ha megérkezett, majd írok véleményt.
2014. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
koszi szépen, sztem letesztelem én is egy 2kg-s csomaggal, azt ha jo akk megy majd tobb is, de azért ird majd meg a véleményed :)
2014. jún. 7. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
hiába teszteled le, vagy meg tudod állapítani, hogy 90% a proteintartalma?
2014. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
iz, allag, suly, habosodas alapjan siman le lehet tesztelni :)
2014. jún. 8. 22:00
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Na megérkezett. Korrekt cég, még termék mintát is küldtek más fehérjéből.

Megkóstoltam a szójásat, amit rendeltem. Ízesítetlen, csodát ne várj, szar az íze, de nem azért isszuk, leöntöd gyorsan azt kész. Habosodik is kicsit.

De 2kg/3300 Ft-s áron nem kapsz semmilyen fehérjét, úgyhogy ha ezt nézzük, megérte.

2014. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

okés, koszi szépen :)


én is most rendeltem meg egy csomagot, hogy leteszteljem és ossze hasonlitsam a wheyprotein.hu-ssal

ott ugye van termék analizis is lepecsételve, tehat az tuti hogy annyi amennyi, és igy legalabb van mivel ossze hasonlitani


majd irok hogy van e kulonbség

2014. jún. 11. 12:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendben. Szívesen meghallgatom a véleményed.

Eddig nem nagyon fogyasztottam szójás termékeket, eddig mindig tejsavó ment, de most kevesebb a pénz. :)

2014. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

en a buza és a marhafehérjén kivul probaltam mar mindegyiket(tojas, szoja, tejsavo, kazein, kevert), és mindegyik mellett ugyanugy fejlodtem, talan a natur tojasfehérje volt az ahol egy picivel jobban, de az viszont dragabb mint a tejsavo és kb mindenhol csak 1kg-s kiszerelésben lehet hozza jutni


az én véleményem szerint a szoja teljesen jo ha nem profi testépitonek készul az ember, foleg izolatum formaban


ezek a baromsagok pedig hogy osztrogénné alakulhat a férfiakban, egyaltalan nem igazak, ezeknél a mai termékeknél, kivannak vonva azok az anyagok belole, és ugyancsak bevannak ellenorizve gmo-val is

2014. jún. 12. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!