Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Le szeretnék fogyni úgy hogy...

Le szeretnék fogyni úgy hogy egy kis izom is kerüljön rám, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 179 cm és 80 kg, Szerintem kövér vagyok, mindenki mondja hogy többet már ne fogyjak stb. De az igazság hogy szerintem még bőven kövér vagyok :c combom 63 cm derekam 93 cm. Van rajtam egy kis izom de nem egy nagy valami, szeretnék kicsit izmosodni karomra illetve vádlimra és a mellizmokra hogy úgy hátha kevésbé látszanak majd a tőgyeim :D Gondolom hiába izmosodok ha van rajtam zsír, hisz úgyse fog látszani az izom. Elkezdtem 2 naponta biciklizni 1 órát. Viszont ez ugye csak 2 naponta van és közben arra gondoltam súlyzózok vagy saját testsúllyal edzek de nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam. A lényeg az lenne hogy fogyjak, de egy pici izom is kerüljön rám. Illetve az étrendemet így hogyan állítsam össze?
2014. jún. 4. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen még saját testsúlyos edzés menjen. Sok a zsír rajtad az adatok alapján. Nem nagyon lehet egyszerre izmot növelni és zsírt leadni, max picit az elején. De erre külön étrend van. Mármint külön étrend van az izomnövelésre (tömegnövelő étrend) és a zsírleadásra (szálkásító diéta).

Ebben a korban elég lesz, ha picit kevesebb szénhidrátot viszel be ls emeled a fehérjét. És menjen mellé a fegyencedzés. Keress rá, töltsd le és alkalmazd!

2014. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt tudol segitséget véleményt kérni a fegyencedzésel kapcsolatban [link] valahogy szerezd be a könyveket és olvsd el őket valamint ajánlom Jay videóit https://www.youtube.com/channel/UCQgx9JY2yIfi9JNAuWNO2ng ja és ha fogyni szeretnél akkor ahoz a legjobb a futás itt 1 kezdő edzésterv hozzá [link]
2014. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lipton. ***** válasza:
Szerintem ezzel a súllyal nem kéne futnia, az izületek miatt.
2014. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó futócipő kell az alap érdemes befektetni bele, hogy megóvd az izületeidet. De ahogy te gondolod a biciklizés is jó de a futás sokkal jobban égeti a kalóriát.
2014. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A diétát kell jól belőni és nem kell annyit futkározni, kardiózni. Én sem viszem túlzásba és mégsem rossz a forma, pedig 43 éves öregxar vagyok. Elég a súlyzós edzés és hétvégén foci.
2014. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!