Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A túrót hogy lehet elkészíteni?

A túrót hogy lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani ötleteket légyszíves.mert rosszul vagyok a citromos,mézes verziótól azt is unom amikor zöldségekkel eszem körözött szerűnek.van valami jó ötletetek amitől igazán finom lesz?

2014. jún. 2. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csokis proteinnel eszem több tízéve már. Sosem unom meg.:-)
2014. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jó ötletem esti menünek kitűnő. A házi készítésű krémtúró. Tartalmaz túrót, tojás, némelyik keményítőt (ez a leglasabban felszívó szénhidrát estére, nagyon jó) és cukrot. Ez mind jó testépítés szempontjából kivéve a cukrot (és estleg a tojás sárgáját, de amúgy a szervezetednek szüksége van telített zsírokra is), de a cukrot ki kell küszöbölni édesítővel.
2014. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van tehened vagy tudsz venni házi tejet akkor megtudod oldani, de ezek a bolti tejek alkalmatlanok rá, talán a 3,5%-os ér valamit, ha ér valamit. Tejporos víz az egész.
2014. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy jött ide a tej? Kb. semmire nem jó. Vagy toljon belőle magának házi túrót a kérdező, erre gondoltál?
2014. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én ha édesen akarom, akkor csokis protein kókuszreszelék és minimális méz,

vagy fahéj, szerencsi kakaó és xilit


másik verzió mikor erősen 2-3 evőkanál igen evőkanál erőspista, szeletelt hegyes erős paprika, sűrített paradicsom, és bele 1, 1.5 vöröshagyma feketebors ezt így imádom... bár ez a sűrített paradicsom túró dolog mindenkinek furán hangzik :D

2014. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy nézki az eski kajám, hogy 250g túró, egy csésze olcsóbb fajta barackos yoghurt, kis édesítő, plussz tehetsz bele bármilyen aromát, hogy mégjobban feldobd az ízét.

Ezt az egészet jól összekevered, és élvezed a túrótorta ízü cucot. :-D

2014. jún. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ėn csak ugy naturba tolom: )


De amugy 250gramm turo, kicsi tej, ės a egy kis fehėrje..

2014. jún. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1) natúr joghurt + túró + vanília aroma


2) natúr joghurt + túró + protein (de ne szója, mert az betonná fog összeállni)


3) túró + gyümölcs

2014. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!