Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétázom, a zabpelyhet mindig...

Diétázom, a zabpelyhet mindig tejjel tolom le, meg a túrót is, ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
Kb napi 2-3 deci tej megy ezért le, de ehetetlen, meg ihatatlan tej nélkül szinte mind a 2. Fogyok így is, de ha túl sokat hátráltat, vagy segítene valamit ,ha abbahagynám tejjel, akkor lehet meggondolnám. Tehát?
2014. máj. 21. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér a kiszámolt étrendedbe, akkor mehet.
2014. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó receptek mind a kettőre, sok alternatíva van, nekem legalábbis abszolút bejövős, teljesen diétás dolgok jönnek ki néha mind a két említett kajából. Tehát amíg nem próbáltad meg a házi raffaellomat meg a zabpalacsintámat, addig nem mondhatod, hogy mindent megpróbáltál.


Amúgy meg ja, a tej nem jó dolog, amennyire csak lehet, szorítsuk ki az étrendünkből, de nyilván tejjel is lehet diétázni.

2014. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma mondjuk pont már savanykás szaga volt(meg íze is a túrónak) és nem bírtam rágni, mert hányingerem volt tőle, ezért fogtam, összeturmixoltam, édesítő, tej, faháj, és letoltam. Legalább a savanyút nem éreztem igazán. Anyám szerint még jó volt, szóval nem igazán érdekelt, de máskor is megettem már az ilyen savanykás szagú/ízű túrót..

Azért ez a zabpelyhes palacsinta érdekel, mindjárt utánanézek. :)

2014. máj. 21. 21:47
 4/4 A kérdező kommentje:
fahéj*.. faháj :D
2014. máj. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!