Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Unom a zabpelyhet, szerintetek?

Unom a zabpelyhet, szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát, szálkásítok, sokan mondják, hogy ttkg*2.5g ch-t kéne bevinni én azonban csak reggel eszek, nekem ez válik be, ezek 100g zabpelyhet reggelire.. de kezdem unni.. az aldiban láttam " Good Porridge " Bona Vita erdei gyümölcsös zabpelyhet.. 4db 65grammos zacskó van benne, egy 65gos zacskóban van 5g fehérje 47,5g ch ( ebből 16g cukor.. de a összetételébe nincs leírva cukor ) és 8g zsír.. :) vélemény? :)
2014. máj. 5. 23:55
 1/6 tkodit ***** válasza:
Jól értem, hogy naponta egyszer eszel ch-t? Mert szerintem ez annyira nem jó taktika. Plusz ki mondta, hogy csak zabpelyhet lehet enni? Egyél rizst, kölest, hajdinát, akár hüvelyeseket is... Minél változatosabban készíted el a dolgokat, annál később unod meg. Próbáld ki a zabpelyhes palacsintát, stb...
2014. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 biohazardxxx válasza:

ne egyél sza.rt légy férfi és edd azt a k..rva zabpelyhet!

2g ch és 3-4g fehérje ttkg-ként! ne vegyél ilyen bolti mocskokat ha hardcore vagy ledarálod kávédarálóval shakerbe rakod vizet bele kevered megiszod....


Én reggel a zabpelyhet brokkolival natúr tejsavó koncentrátummal és tonhallal összeturmixolom és ugy iszom meg. és ezt már idestova 2 éve :D

2014. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig ezt a vizes módszert használom, suli előtt betolom és megyek is :D egyébként.. ha már a rizs is feljött.. tehát.. én egyszerűen utálok enni.. a rizst nem is bírom.. egyszer próbáltam ledarálni a ch miatt.. de nem épp jött össze.. arra nincs valami ötletetek/tippetek, hogy mivel lehetne gyorsan leküldeni ?
2014. máj. 6. 00:15
 4/6 tkodit ***** válasza:

A zabpelyhet ledarálva fehérjével 2 perc alatt lelököd, de önmagában nem rossz dolog az, ha valamit meg kell rágni, és az emésztőrendszeredet sem érdemes folyton felmenteni a munka alól. :D


De ha utálsz enni, akkor mit csinálsz tömegeléskor?

2014. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megunni?Fehérjével elkeverve a világ egyik legjobb kajája
2014. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
zabpehely csokis fehérjével kókuszreszelékkel és xilittel 3 éve ez a reggelim és megunhatatlanúl fini...
2014. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!