Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv ez lenne a második éve...

Üdv ez lenne a második éve hogy edzek tudom ez nem túl hosszú idő de nem fejlődők hogyan érhetek el további fejlődést? Többi lent

Figyelt kérdés

1 évig otthon nyomtan a fegyenc edzést napi 1000 fekvő húzockodás és tolonc gyúrni olyan 30-32 es karral keztem el 55-58 kilósan a vállaim nem voltak szélesek (most se azok ez genetika)

most lesz a második éve hogy edzek konditeremben most 44 a bicepsz es 80 kiló között mozgok edig minden hónapban vettem táplálék kiegészítőket hisz arra "mindig szükség van" kiprobáltam sok féle tömegnövelőt 80 kg ezek hatnak de most már nem igazán aki volt már ilyen helyzetben írja már le hogy mit tett köszönöm



2014. jún. 1. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

"napi 1000 fekvő húzockodás és tolonc"


:DDDDDDDDDDDDDDD Imádok ide járni :D:D:D

2014. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fogalmazni azt tudsz..

a tömegnövelő, nem arra van, hogy növelje a tömegedet, az pusztán edzés utáni visszatöltésre van, amit a magyar tömegnövelőnek hív...

tömegnövelő étrend a lényeg, nem pedig a kiegészítők...

egyébként meg a végtelenségig nem fogsz fejlődni.

2014. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"kiprobáltam sok féle tömegnövelőt 80 kg ezek hatnak de most már nem igazán"


bocs de én nem teljesen értelek. De van egy tippem, valószínűleg hiába eszed a tömegnövelőt ha a szükséges tápanyagbeviteled így sincs meg + lehet az edzésterved sem a legtökéletesebb. Amúgy meg ezer fekvőt Hannibal se csinál meg...

2014. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1000 fekvőt 2 óra alatt? :D ez nektek a kihívás szórakoztak velem.. szerinted tömegnövelő étrend nincs a tömegnövelő mellé? amúgy meg oda írtam hogy az írjon akik már átesett a dolgon ne ilyen 60kilós fitness guruk köszi
2014. jún. 1. 14:16
 5/8 A kérdező kommentje:
az igen :) nehogy már a veszőkön akadj ki te hulladék
2014. jún. 1. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2014. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a legutolsó komentem nem nektek szólt hanem egy másik srácnak csak már letörölték mert trágár volt.

175 cm vagyok

2014. jún. 1. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
175cm vel naturalban, kb a szálkás izomzatod csúcsán lehetsz 80kg-al, ha nem vagy husis.
2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!