Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezekkel a gyakorlatokkal...

Ezekkel a gyakorlatokkal elérhetem Stallone Rocky 1-es formáját, ha jó az étrendem?

Figyelt kérdés

[link]

Van kézisúlyzóm(19.5 kg),húzódzkodóm+expanderem

Kép:

[link]

[link] itt a második kép

ÉS Szerintetek a Rocky 2-es formát ilyen otthoni edzésekkel el lehet érni?

Kép:

[link]


2014. jún. 1. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Már ameddig és amilyen gyakorlatra elég az a 19 kilós, viszont ha rendesen csinálsz saját testsúlyos edzést és rendes étrended is van, mert ez nagyon fontos, akkor szerintem ezeket a fiatalabbkori formáit simán eléred megfelelő genetikával, vagy maximum kicsit komolyabb súlyokat veszel és akkor mér szinte biztos.


Viszont ez a kép: [link] nem tudom, hogy került ide, mivel ez egy sokkal idősebb korában készült fotó, és elárulom neked, eddigre már igencsak túl van néhány kúrán.


Döntsd el, mit akarsz, és aszerint olvasd el a fegyencedzést, és a Sárga Kapszulát (utóbbit mindenképpen, mert akár súlyzózni készülsz, akár nem, nagyon sok hasznos információ van benne kezdőknek).

2014. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!