Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Attól mert nem használok sok...

Attól mert nem használok sok kiegészítőt naturálban elérhetem én is a maximumot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdés adott, még kiskorúnak számítok és nincs saját keresetem, szóval nem akarok csomó felesleges kiegészítőt használni. Hogy tudnám olcsón megoldani ? Mely alapkiegészítők kellenének és lehetőleg írjatok terméket is megkérlek ami jó árban van és jó.



2014. máj. 31. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ha tudod magadnak biztosítani a megfelelő változatos étrendet, akkor az ég világon semmilyen KIEGÉSZÍTŐRE nincs szükséged.

Egy multivitamin, és c vitamin azért jól jöhet.

pl mega daily one, vagy multi pro plusz(de ebből én csak 3-4 naponta szedek 1 adagot, mert különben nagyrészét csak kipisiled)

+c-vitamin.

2014. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó kaja és jó edzés elvisz a határaidig.
2014. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, igen elérheted a naturál maximumod :)

Legyen jó étrended és edz keményen, pihenj és sikerül.


Alap kiegészítők ami jó ha vannak :


1.Multivitamin : Mega Daily One Plus + Aszkorbinsav (C-vitamin, vásárold por formájában, kitart akár fél évig is)

2. Tejsavó fehéjre edzés utánra és gyors szénhidrát

MHN Whey / MyProtein : Impact Whey + F2 Force : Carb-F


Ennyi, nem kell kitudja milyen extra izomnövelő s hülye marketingszövegeknek bedőlni, ez bőven elegendő.


Ha mindenképp akarsz kis extrát, majd 5-6 hónap edzés után csinálj egy Kreatin Monohidrát kúrát, olcsó az is.


Mikor szálkásítasz, vásárolj egy jó adag BCAA por formájában ezek mellé (Vitamin,fehérje,gyors CH).


Röviden ennyi.


Íme a 40-45 évekből pár testépítő, akkoriban szteroid sem volt, nemhogy Scitec Nutrition és a csodátművelő termékei :))


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!