Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Állítólag naturálban kevés...

Állítólag naturálban kevés izom jön de nállam sok jött?

Figyelt kérdés

Üdv

Hülye kérdés, leszólhatsz, mivel nem vagyok profi, de nállam picit több izom jött, mint másnál, a terembe csak kérdezik az ismerősök, hogy honnét szerzem az árut, már nagyon-nagyon kellemetlenűl érzem magam, ezt nem nagyzolásból írtam, de depresszióba estem szinte emiatt.


Nos 6 hónapja fogtam neki a testépítésnek, ectomorph testalkattal, kis mezo belövéssel.


Étrend : 2x tskg Fehérje és 5x tskg CH + 500g Zöldség + 60g lenmagolaj


Fehérje,CH,Vitamin mellett elkezdtem használni pár kiegészítőt 3 hónapig, 3 hónaptól az 6-ig, vagyis mostanig.


Ez Kreatin Monohidrát,HMB és Arginin volt. A szüleim picit meglepődte és gyanut keltettem bennük, hogy valami nem stimmel, pedig szerintem normálisan növök, csak nekik fura, hogy ilyen gyorsan ?


A felkarom mérete 3 hónap alatt : 33-ról 39-re változott.


2. hónapban : [link]


3. hónapban : [link]


6. hónapban végső forma : [link]


Nem nagyzolásból írom vagy hasonló, csak nem értem mi történik velem.



2014. máj. 30. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Figyelj, semmi érdekes nincs benne, vagy nem érthető szerintem.


3 hónaptól - 6 hónapig ugyebár nőtt a felkarod +6cm


Normálisan, ha nem zsírosodsz be +3cm jön 3 hónap alatt, na ugyebár neked jött még +3cm vagyis a duplája.

Ezt köszönd a Kreatinnak, ami rendesen dobott még rá meg a HMB párosításnak.


Arginin meg csak rásegített mégjobban az előző kettőre, hogy jobban kifejtsék a hatásukat, jobb vérbőség, tápanyag szállítás, köztük a kreatin szállítása is.


Őszintén kevés ilyen eredményt láttam mostanába, gratulálok. Kitartást, tarts velük most 2-3 hónap szünetet, majd jöhet még 1 kúra velük és szép eredményeket érhetsz el, magában ez is nagyon szép, főleg ectomorphként.

2014. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

És ahogy írtad, nagyon jó étrend mellett, ami nagy részben hozzájátszik a fejlődéshez.


Szerintem más is így vélekedik.

2014. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kar melyik világban 39?
2014. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nincs 39 a kar!

még akkor sem, ha rögtön edzés után méred le, bedurranva, mint az utolsó képen!

szinte semmit sem változtál!

meg egy bicepsz kép van kinn, ebből sok mindent megítélni nem lehet.

amúgy meglepődsz, de még egy ilyen magadfajta sovány emberen is van zsír, bőségesen,a száraz, definiált formától még igen messze vagy, izomtömeg meg lópikula van rajtad!

2014. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem akartam szemét lenni, de ez szerintem sem olyan egetverő változás és szerintem sincs meg 39, nem kell felfelé kerekíteni. Az utolsó képen (tegyük hozzá, hogy a törzsedhez elég erőst odanyomva) kissé látszik csak vastagabbnak a karod az elsőhöz képest.


Semmi különleges nincs benned (no offense). Az igazi bizonyítás az lenne, ha feltettél volna egy egész testes képet, vagy mondtál volna egy súlygyarapodást, olyat, aminél már-már szinte megkérdőjeleznénk a naturálságodat.


A te fejlődésed teljesen átlagosnak mondható.

2014. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez átlagos fejlődés, max annál nagyon picivel jobb, de semmiképpen nem kimagasló. Mi történik veled? Semmi különös. Az elején lehet gyors a fejlődés, főleg ha van étrended is, azt pedig te azért figyeled. Más meg nem annyira, azért maradnak el tőled.
2014. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!