Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondiba járás előtt? Mire...

Kondiba járás előtt? Mire figyeljek? Milyen ruhába? Mit vigyek?

Figyelt kérdés

Most fogom megkezdeni a kondizást. Futópad, felülések, kisebb súlyemelés, ezekre szeretnék koncentrálni. Milyen ruhában menjek, milyen cipőt ajánlotok, víz, törülköző? Egyéb?


Mire figyeljek?


Ill. volt olyan barátnőm aki elkapott a kondiból a kezén valami fertőzést...ezt meglehet előzni?


LÁNY, 16


2014. máj. 25. 11:29
 1/4 Benedek Kristóf válasza:

Általában a konditerembe cicanadrágban járnak a csajok, de ez nyilván alaktól is függ. Szerintem mindenféleképpen érdemes venni egy kényelmes (márkás) futócipőt, mert így meg tudod védeni az térdedet futás közben! Törölközőt vigyél magaddal és ne csak arra használd hogy megtörlöd magad, hanem ha gépet használsz érdemes a fejtámlához tenni. Én elég régen járok konditerembe és meg nem kaptam el fertőzést de néhány ezer forintért lehet venni kondis kesztyűt! Vizet ajánlatos vinni ( egy órás edzésnél minimum fél liter vizet meg kell inni)!

Fiú, 19

2014. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen mindegy miben mész,nem divatbemutató :)

Bár egy futócipő jól jöhet,igen kényelmes .

Elkapni még én sem kaptam el semmit,max a tenyeremen keményedett egy kicsit a bőr,mint amikor kapálsz :)

Vizet tényleg érdemes levinni néha én is elfelejtettem és nagyon rossz az .

Sok sikert.

2014. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

vékony vagyok, szóval akkor cicanadrág :) meg nike futócipőre gondoltam, meg ugye víz. milyen vizet iszol?


és ételkiegészítők ?! porok ?! shake? ilyenek?

2014. máj. 25. 13:35
 4/4 Benedek Kristóf válasza:
Hát esetleg fehérjét érdemes inni meg vitaminokat szedni. A fehérjét edzés után a vitaminokat pedig reggel érdemes! Én sima csapvizet vagy buborékmentes ásványvizet szoktam inni.
2014. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!