Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zabpehely. Mivel, hogy eszitek?

Zabpehely. Mivel, hogy eszitek?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy pl sovány tejjel ehetem e? Dobhatok e hozzá WPP-t? A kizacskózótt verzióra gondolok. Illetve hogyan keveritek el, hogy ne legyen csomós?

Nekem mennyit kellene reggelire ennem? 74 kiló vagyok, 15% körüli testzsírral


2014. máj. 25. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Felejtsétek már el a tejet ha sportolóknak hívjátok magatokat.Én gyönyörűen összekeverem fehérjeturmixszal.Egészen kellemes étel.
2014. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

1-es

Heti 3x edzek, mellette ugyanúgy megy, chips, kóla, energiaital, pont a tejtől származna hátrányom?

Attól mert súlyokat emelgetek, még nem veszem halálosan komolyan, hisz nem célom semmiféle komoly versenyeredmény megközelítése.


Meleg vizet engedek rá, és bekanalazom

2014. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen. nem az élsportoló kinézet/alak a cél. szeretnék 80 kilóra felmenni, annyit edzeni amivel meglátszik rajtam, de semmi több. Nem akarok kigyúrt izomagy lenni, azok számomra (nem akarok senkit megbántani) visszataszítóak
2014. máj. 25. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd, hogy az olyan könnyen jön, sőt naturálban soha nem leszel "nagy állat"
2014. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tej + fehérje,csak simán kanállal összekeverem.

Mennyit kell enned,ez étrendedtől függ.

Egyébként én is csak reggel iszok,ebben a formában tejet,edzés után vízzel iszom a tejsavót.

2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szerintem viszont pont, hogy nekem, mint hobbi "testépítőnek" kell nagyon ügyelni arra, hogy a lehető legtöbbet tegyem meg a siker érdekében mivel nekem nincsenek olyan lehetőségeim és támogatóim a hátam mögött mint egy profinak akinek nincs "reguláris" munkahelye amihez igazítania kellene a bioritmusát.Másodsorban a fehérjeturmixos zabpehely egy fantasztikus étel és egyáltalán nem okoz gondot az elfogyasztása mint például a száraz csirkének.

2014. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elbeszéltek egymás mellett. Mindenkinek magának kell mérlegelnie, hogy mennyire fontos neki a testépítés. Én pl ektomorfként simán szoktam néha fagyit enni, vagy egy kis ezt, egy kis azt, ha úgy van. Azonban muszáj leírni, hogy a tej testépítő(sőt, igazából ember) szájába nem való dolog, mert nem írhatjuk azt, hogy szarjál bele, nem fontos. A tejjel ivott turmix pl igenis egy hátráltató tényező, tehát aki nagyon komolyan veszi, az mellőzi. De persze ez nem jelenti azt, hogy szemmel láthatóan rosszabb lesz a formád, ha iszol napi 2 dl tejet. Mindenki maga döntse el, hogy az ilyen apró kérdésekben, mint kevert vs tejsavó, comb vagy mell, tej vagy víz, hogyan dönt.
2014. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!