Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend nélkül, de egészségeseb...

Étrend nélkül, de egészségesebb kajával sikerülhet leszálkásodnia?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom, már egy ideje velem edz, és most találta ki, hogy le kéne fogyni, mert megy táborba ( én is, de engem nem kifejezetten érdekel). Elmagyaráztam neki, hogy étrend nélkül nem fog sikerülni, de akkor is le akar és segítsek neki. Étrendet nem akar, eddig se volt. Megbeszéltem, hogy megpróbálok egy olyan diétát csinálni neki, hogy az igazából ne is kerüljön pénzbe.


Tehát reggeli: 3-4 tojás 1-2 szelet fehérkenyérrel

Tízórai: szendvics, mindig azt hoz, nem tudom lebeszélni róla

Ebéd: hal,tenger gyümölcse,csirke vagy marha + rizs

Uzsonna, edzés után: cseresznye turmix (cseresznye+tej, gondolkodom a tojáson de nyersen nem hiszem, hogy jó lenne bele)

Vacsora: ebéd


156cm és 49kg, 1-2kg felesleg van rajta



2014. máj. 24. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így már egy étrend, amit írtál, még ha nem is a legjobb. A cseresznye-tej megoldás az elég kemény:) Nyers tojás pedig tényleg nem kellene, mert szalmonellás is lehet, ha nincs szerencséje, nem szívódik fel a fele sem nyersen és még vitaminhiányt is okoz a nyers tojásban lévő avidin enzim.
2014. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem számoltam az adatokat, ezért nem neveztem étrendnek. A cseresznye tej kombó meg olyan finom :D
2014. máj. 24. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Kenyérevéssel fogyni, tejevéssel, hát próbáld meg. Nem szokott menni.
2014. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amint kaloriadeficitbe kerul fogyni fog.
2014. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, kell kalóriadeficit, de kellene elég fehérje is, mert különben izomból is sokat veszt, így nem lesz jó a végeredmény.
2014. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kell bizony. Mondjuk 12 évesen nem ez kéne legyen az alapvető cél.

Egyen rendesen és edzzen keményen majd mire idosebb lesz jol fog kinezni.

2014. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ebben is van valami.:)
2014. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mondom neki, csak nem hiszi el
2014. máj. 24. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!