Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy izmot töbféleképpen...

Ha egy izmot töbféleképpen edzek egy edzés alatt az egészségesebb lessz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt fekvőtámasznál ha nem csak válszélességben vagy szűkben hanem széles tartással is nyomom jobb lessz a karjaimnak?És az jobban terheli a karokat ha csak egy vagy 2 fajtát csinálok mintha mind 3-at? Remélem érthető:)
2013. márc. 4. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb ,ha többféleképpen!

De egészségesebb helyett erősebbnek hívjuk... ! :)

2013. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak azért kérdeztem így mert régebben 3 féleképpen nyomtam a fekvőt 2 hónapja átálltam arra hogy 2 tartásban nyomom és nemrég edzés közben elkezdett zsibbadni. De most nyomtam 3-tartásban ahogy régen és nem érzem olyan intenzíven ezt a zsibbadást.
2013. márc. 4. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tricepszre is meg bicepszre is 3 féle képpen nyomnál: földön, feltett lábbal, feltett kézzel, így megdolgozod sok szögből. hogyha csak a kéztartást cserélgeted ugyanabból a szögből terheled, csak másik izmodat.
2013. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!