Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street Workout, Calisthenics...

Street Workout, Calisthenics böl meglehet élni?

Figyelt kérdés
ha valaki már világbajnok szinten van meg tud belöle élni valahogy? pl: ott van Frank Medrano sztem a videojival is már kap sok pénzt

2014. máj. 24. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
És majd 60 évesen mit csinálsz? Elmondhatod, hogy van pár jó videód és régen izmos voltál.
2014. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy mennyi pénzt keres így vele, de tegyük fel, hogy jól keres vele. Viszont ha te is ebből akarnál megélni, akkor ugye az egyik legjobbnak kellene lenned. És ez nem szokott bejönni, így én nem erre alapoznám az életem helyedben.
2014. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még a testépítésből sem lehet egykönnyen megélni, főleg nem itthon. Nézd meg az SW legjobbjait Mo.-n, van néhány videójuk pár tízezres nézettséggel, ezzel te nem robbantasz bankot.
2014. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a legjobbak keresik a sok pénzt belőle, hanem a legnépszerűbbek.

Azt mindenki tudja ki az a Lazar Novovic, Frank Medrano vagy Hannibal, de azt sokkal kevesebben, hogy ki Vladimir Sadkov, Yevgeny Kochera vagy Serge Tevosyan.

2014. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon jól nyomod ami több év akkor talán de annyira fényesen nem. ja és nagy kamusnak kell lenni csomó nagy saját testsúlyos, street workout osról láttam konditermes videot bár gondoltam is, hogy nem az utcán gyurta igy ki magát szóval csak annyi, hogy rendesen edz és néha kimegy utcára video és kész
2014. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ez egy összetettebb dolog :)


Ha pénzt is akarsz keresni vele, amiből elvagy minden hónapba, akkor érdekes embernek kell találjanak és kell terjedjen a híred folyamatosan, ami folyamatos feliratkozókat eredményez, ezzel nő a nézettséged is.

Kell kis markenting is a háttérben legyen.

A nézettség az egekben kell legyen, minden videó legalább 500.000 megtekintéssel kell rendelkezzen minél hamarébb, de aki 300-500$ akaszt le annak 1 millió fölötti vagy annak a többszöröse is a nézettség.


Az első helyen egy hülyegyerek van :) Aki egész nap játszik, napi 27m feliratkozó, több mrd nézettség, havonta több 10 ezer dollárt kaszál :)


Szerintem nem éri meg az egész, ebből nem lehet megélni.

2014. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D azért én megprobálom :D
2014. máj. 25. 11:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia ,mi a csatornád neve ? Én is jol értek ezekhez a saját testsulyos gyakorlatokhoz és még csak 14 vagyok :D mindjárt meglessz az egykezes kihuzás még oktober elött ( akkor leszek 15 ) és már rég megy az egylábas guggolás és ilyen kemény dolgok nagyon jol mennek ,kiváncsi vagyok nekem bejönne e ez a youtubeos dolgok :)
2017. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egykezes húzódzkodás mindjárt megy neki de a nevét se tudja rendesen, Azigen :D
2017. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!