Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik edzésterv a hatásosabb?

Melyik edzésterv a hatásosabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsivel több mint 1 éve edzek, eleinte csak heti 2 napot, az utóbbi félévbe 3at. Az edzéstervem úgy nézett ki hogy 2 napom volt: Mell-bicepsz-váll és Hát-tricepsz-has. Lábra alkalmanként edzek mert nem fér be meg sokat futok ezért nem is nagyon látszik meg. A kérdésem az lenne hogy maradjak-e ennél és változtassak a gyakorlatokon vagy pedig térjek át a Mell-hát-has és bicepsz-tricepsz-váll kombinációra? Eddig nagyon jól éreztem csak kicsit hozzászoktam, érdeme-e erre átváltani vagy pedig csak a gyakorlatokon változtassak?
2014. máj. 21. 20:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném megjegyezni hogy nem kérnék kioktatást a lábedzés hiányosságáról, tudok róla, kérlek a kérdésemre feleljetek.
2014. máj. 21. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy melyik kombinációban edzel, nincs kőbe vésett terv és sorrend. Néha nem árt variálni, de ennyi.

Lábról akartam írni, de hagyjuk..:)

2014. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A változatosság fontos, szóval variáljad szépen a gyakorlatokat, sorozat- és ismétlésszámokat, meg az izomcsoportok párosítását is.


ŐŐŐ még valamit akartam mondani... mit is? Elfelejtettem... á, biztos nem volt fontos!

2014. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!